'Pretty Woman' düşü gerçekleşmedi

'Pretty Woman' düşü gerçekleşmedi
'Pretty Woman' düşü gerçekleşmedi
Üniversite parası için bekaretini satan Alina Percea, o geceyi anlattı


Aynur TATTERSALL


LONDRA - Almanya'da kolej parasını karşılamak için bekaretini internet üzerinden açık artırmayla satışa çıkaran ve büyük tartışma yaratan Romanyalı 18 yaşındaki Alina Percea, bekaretini 8 bin 800 sterline (yaklaşık 20 bin 800 tl) satın alan işadamıyla birlikte geçirdiği geceyi, İngiliz ‘Closer Magazin' dergisine anlattı.
Okul masraflarını karşılamak için bekaretini satışa çıkaran Alina Percea, bekaretini satın almak için en yüksek teklifi yapan İtanyan işadamıyla, Viyana'daki bir otel odasında seviştiklerini söyledi. Percea, “Pretty Women' filmindeki gibi hoş bir adamla buluşmayı umut ediyordum. Geliş salonunda bir adam geldi ve gülerek bir paket çikolata verip ‘Viyana'ya hoşgeldin' dedi. Yaşından daha genç görünen, yeşil gözlü, siyah saçlı ve hoş bir gülüşü olan bir adamdı” dedi.
Bu buluşmanın ardından şehir turuna çıktıklarını ve daha sonra lüks bir otele gittiklerini söyleyen Percea, bu odada ‘korunmasız’ cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi. Genç kadın, bekaretini 50 bin sterline satabileceğini umduğunu ancam hayal kırıklığına uğradığını belirtirken elde ettiği parayla üniversite eğitim masraflarını ödeyeceğini ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğini bildirdi. (dha)