Putin böyle Müslüman oldu!

Putin böyle Müslüman oldu!
Putin böyle Müslüman oldu!
Rusya'nın resmi haber ajansı İnterfax'a dayandırılarak yapılan 'Putin Müslüman oldu' haberi asparagas çıktı

RADİKAL - Rus medyası tarafından dile getirildiği iddia edilen "Putin Müslüman oldu" haberi asparagas çıktı. iddiaya göre, Rusya Başkanı Vladimir Putin’in basın danışmanı Dmitri Peskov, Putin’in Müslümanlığı seçtiğini belirtti. Peskov’un bu yöndeki sorulara, “Evet, Putin böyle bir karar aldı” cevabını verdiği iddia edildi. Hatta Putin’in danışmanı Peskov’un “Putin’in özel nedenlerle böyle bir karar aldığını” söylediği savunuldu. Haber Türkiye 'de bir anda yayıldı. Ancak ne Interfax ajansında ne de Rus medyasında böyle bir haber yoktu. Böylece Putin, sadece Türkiye'de Müslüman oldu!

Evliliği bitiren soru: 15+6=?

'Faşistler için çalışmaktansa ölmeyi tercih ederim'

Moskova'dan 'kiralık koca' uygulaması

Rus dergiden Kadınlar Günü'nde Putin ve ayılı kapak


  http://www.radikal.com.tr/131245713124578

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - user394183

  Putin Obama şu bu o vs. Sevgili Müslümanlara büyük adamların kendi dinlerini seçip Müslümanların doğru yolda olduğunu kanıtlamaları lazım değil mi?

  siz bu haberi eleştiren! - user989199

  bu haberi eleştiren zihniyet sanırım kendi düştüğü komik durumu göremeyecek kadar RADİKAL! İçeriğinin doğru olup olmadığı tartışma konusudur. Açıklanacaktır. Ama sizin yazdığınızın safsata olduğu an itibariyle kesindir. Buyrun olmadığını söylediğiniz haber: http://gezitter.org/ushaktar/38071_russkiy_prezident_chitaet_namaz/

  Komik - user397650

  Önüne geleni müslüman yapmaya çalışacağımıza ilk önce kendimiz müslüman olsak, bu ülke cennet olurdu.

  Hatalı olduğunu düşünmek. - ahzap

  Aklı başında birinin müslüman olmasına duyulan ihtiyaç ve meşhur birinin müslüman olmasından duyulan mutluluk, müminlerin inançları konusunda şüphede olduğunu gösterir.

  Go Putin Go .... - user775503

  ABD Ingiliz ve Fransa ve israil "in neden bu kadar V.Putin"den NEFRET ettinigini anlamis olduk !! Neyse umarim RUSSIA nin TAMAMI Musluman Olur Nukleer silahi Olan tek Ulke olur haha IRAN TURKIYE dahil ?...

  Mukkemmel adam Putin ! - user775503

  DUNYADA en mert Lider No 1) Turkiye R.T.Erdogan 2) RUSSIA V.Putin . 3) IRAN Eski baskani M.A.Nejad ....

  putin - user390752

  Ruslar'dan şimdiye kadar gerçek müslüman kim çıktı?. Zaten ortada çok fazla sahte müslüman (münafık )var. Biz münafık kim onları çok iyi biliyoruz. Tarih de yazacak. Putin barış için çalışsa daha iyi olur. Barış için de önce insan haklarını tanımalı.