"4600 kadın ve diğer olaylar"

Kiss'in basçısı ve efsanevi 'dil adam'ı Gene Simmons artık zamanının geldiğini düşünüyor olsa gerek, Kiss And Make-Up'ta hayat hikayesini yazdı.

Kiss'in basçısı ve efsanevi 'dil adam'ı Gene Simmons artık zamanının geldiğini düşünüyor olsa gerek, Kiss And Make-Up'ta hayat hikayesini yazdı. İsrailli göçmen bir ailenin
çocuğu olarak (1949, Haifa doğumlu) Amerika'da büyüyen Simmons, rock'ın en şaşaalı yıllarında yaşadıklarını ve tabii hayatındaki kadınları (4600 olduğunu iddia ediyor) anlattı. "Kadınlardan geriye anlatacak ne kalıyor?" diye düşünenleriniz olabilir. Kitap bir sürü garip ama gerçek hikayeyle doluymuş. Trilyoner rock'çının Q dergisinin sorularına verdiği yanıtlara bir göz atın, 80'lerin rocker imajı hakkında fikir sahibi olacaksınız...
Geceleri sizi uyanık tutan şey nedir?
Güzel bir kadın. Ve kız kardeşi. Shannon Tweed ile (aktris ve Playboy güzeli) 18 yıl yaşadım. Ama bir insana sahip olamıyorsunuz. Düşünüyorum da aslında evliliğin en büyük sorunu evlenenlerden birinin erkek olması.
Yattığınız bütün kadınları numaralayıp fotoğraflarını çekiyormuşsunuz?..
Tabii. 4600 kadınla birlikte oldum. Beni turist olarak düşünün mesela. Eğer bir yere gidersem fotoğrafını da çekmek isterim. Bir iyi niyet elçisiyim ben, insanlar kollarını (genellikle de bacaklarını) açarak beni bağrına basıyor.
Cher ve Diana Ross ile çıkmak nasıldı?
Harika kadınlar. Çekicilikleri bir erkeği arzulamalarından değil, kişiliklerini iyi yansıtmalarından.
En iyi arkadaşınız kim?
Kendim. Brad Pitt değilim ama kız arkadaşını çalarım.
En canlı çocukluk anınız hangisi?
Üç yaşındaydım, İsrail'deydik. Teyzelerimin karşısında dans ediyordum. Şeyim pijamanın önünden dışarı çıkmış meğer, bana gülüp duruyorlardı. Ben de komik olduğumu düşünüyordum.
Şu ana kadar aldığınız en iyi öğüt neydi?
Annem toplama kampından sağ çıkmayı başarmış biri. İnsanlığa ve yaşama, hayran olduğum bir inanç duyardı. Bana göklere çıkmamı o söylemiştir.
Cehennem size göre nasıl bir yer?
Afganistan'da savaş suçlusu olarak tutulduğunu düşün. Ve herkes gay. Pardon (cep telefonunu yanıtlıyor), Fred Durst aradı. Daha sonra arayacak.
En son neden ve ne zaman ağladınız?
Kızıma "Sophie, Christmas alışverişine çıkıyorum. Ne istersin?" diye sordum. "Baba, tek istediğim sensin," dedi. Boğazım düğümlendi.
Bize derginiz Gene Simmons Tongue'dan (Gene Simmons'un Dili) söz eder misiniz?
Bu bir erkek dergisi. Kapağında hep dili dışarıda, güzel kızlar olacak.
Cebinizde ne var?
Kiss Visa kartı. Şu anda kullanımda 300 bin adet var. Ve hepsinden para kazanıyorum (şarkı söylüyor), hem de sadece Amerika'da!
Hiç tutuklandınız mı?
Bir kere. Birmingham Alabama'da çalıyorduk. G-string'imle ilgili bir sorun oldu. Davulun bulunduğu yükseltinin altına girip düzelttim. Meğer herkes görüyormuş oradan. 600 dolar para cezasına çarptırıldım sonuç olarak.
Kimsenin bilmediği bir sırrınızı söyler misiniz?
Gay'im!..
Nasıl ölmek isterdiniz?
Güzel bir kadının içinde. Böylece aynı anda hem gelir hem de giderdim.