Radikal sordu, okur cevapladı!

Radikal sordu, okur cevapladı!
Radikal sordu, okur cevapladı!
'İntikam' adıyla Türkiye'ye uyarlanan Amerikan 'Revenge' dizisi ile ilgili "Dizinin yerli versiyonunda kim oynamalı?" sorusunu okuyucularımıza sorduk

Amerikan dizisi ‘Revenge’, ‘ İntikam ’ adıyla Türkiye ’ye uyarlanıyor. Radikal dün, “Dizinin yerli versiyonunda kim oynamalı?” sorusunu sormuştu. Okuyucularımız cevapladı:

Emir Günim: Nolan karakteri için önerilerim: Timuçin Esen, Tardu Flordun. Victoria karakteri için önerim, Eyşan Özhim.

Semra Karakaş: Başrol kahramanı (Emily) Ahu Türkpençe olmalı, hem güzel hem çekici... Beren Saat çok masum görünüyor.

Toprak Göktaş: Conrad Grayson: Mustafa Alabora. Viktoria: Sanem Celik. Emily: Birce Akalay. Jack: Mert Fırat. Daniel: İsmail Hacıoğlu. Nolan: Gerçekten zor.

Doruk Erengül: Victoria Grayson rolü için Neriman Uğur’u öneririm. Her ne kadar orijinalindeki kadar güzel olmasa da entrikacı kimliğine bürünebilecek bir oyuncu. Conrad Grayson için Talat Bulut olabilir. Lydia içinse Itır Esen diyorum. Charlotte için Hazal Kaya, Nolan Ross için (Behzat Ç’de oynamıyor olsaydı) Engin Öztürk. Yalnız Daniel rolünü kesinlikle başkası oynamalı. Mert Fırat, Beren Saat’i kaldıramaz. Beren Saat’in önceki partnerlerine bakıldığı zaman ekran ışığı çok düşük kalır.

Atakan Kundak: Ashley karakterini Türkü Turan oynamalı.

Burcu: Emily Thorne: Sanem Çelik. Jack Porter: Burak Hakkı, Emre Kızılırmak. Daniel Grayson: Engin Altan Düzyatan, Mehmet Akif Alakurt. Nolan Ross: Selim Gülgören
Victoria Grayson: Evrim Solmaz, Hülya Avşar , Nebahat Çehre

Yağmur Erengül: Jack: Engin Akyürek. Declan: Mehmet Can Mincinozlu
Victoria: Sanem Çelik şahane olur.