Rafet El Roman evleniyor

Rafet El Roman evleniyor
Rafet El Roman evleniyor
Ünlü şarkıcı Rafet El Roman uzun süredir birlikte olduğu genç nişanlısı Ceren Kaplakarslan ile evleniyor. Şu sıralar oturacakları eve karar vermeye çalışan ünlü çift, düğün tarihini ise belirledi.

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman uzun süredir birlikte olduğu genç nişanlısı Ceren Kaplakarslan ile evleniyor. Şu sıralar oturacakları eve karar vermeye çalışan ünlü çift, düğün tarihini ise belirledi.

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman uzun süredir birlikte olduğu genç nişanlısı Ceren Kaplakarslan ile evleniyor. Şu sıralar oturacakları eve karar vermeye çalışan ünlü çift, düğün tarihini ise belirledi. Rafet El Roman ve Ceren Kalpakaslan, 16 Temmuz’da Almanya’da yakınlarının katılacağı bir törenle nikah defterine imza atacak.

Kalpakaslan, önümüzdeki günlerde ABD ’den Türkiye ’ye gelecek annesi ve babası Atilla Kalpakaslan ile birlikte 13 Temmuz’da Almanya’ya uçacak. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çifti Almanya'da sade bir nikah töreninin ardından İstanbul ’da arkadaşları için de bir düğün töreni düzenleyecek. Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çiftinin İstanbul'da yapmayı düşündüğü düğün ise merak konusu. 

'Kış Uykusu' yüzünden Bilge'yle küstük


Ceren Kaplakarslan Kimdir?


Ceren Kaplakarslan ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan’ın kızıdır. New York Film Akademisi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur.1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ceren Kaplakarslan Rafet El Roman ile yaşadığı aşkla gündeme damgasını vurmuştur. İkilinin aşkı Rafet El Roman’ın ¨Direniyorum¨ şarkısına Venedik’te çektiği klip ile başlamıştır. Esmer güzeli olan Ceren Rafet El Roman’ın klibinde oynamasıyla ünlü şarkıcının gönlünü fetih etmiştir. Bir dönem nişanlanıp evlilik yolunda ilk adımı atan Ceren Kaplakarslan ve Rafet El Roman çifti bir süre önce yollarını ayırmışlardır. İkilinin ilişkisinin Rafet El Roman’ın çapkınlığı yüzünden bittiği gibi söylentiler ortaya konmuştur. Rafet El Roman’ın kendisinden 21 yaş küçük olan sevgilisinin arasına manken Tuğçe Aral’ın girdiği iddiaları ortaya çıkmıştır. Ayrıca Ceren’in babası ünlü sanatçının hizmetçisini hamile bıraktığını söyleyerek ve ondanda bu hareketi beklediklerini ifade ederek hakaret etmiştir. Bu nedenle ünlü şarkıcı ile Atilla Kaplakarslan davalık olmuştur. Üç ay süreyle ayrı olan çift daha fazla bu ayrılığa dayanamayıp barışsa da Ceren’in babası Atilla Kaplakarslan ile arasındaki buzlar erimemiştir.

Recep İvedik'in parası Hababam Sınıfı'ndan!


14 Şubat 2014 günü Kıbrıs’ta sahne alan Rafet El Roman her sevgililer gününde çalıştığını ve sevgilisine zaman ayıramadığı için sevgilisini sahneye davet ederek gül vermiş ve ikili sahnede dans etmişlerdir. Fakat bu konser öncesi ünlü şarkıcının kızı ve sevgilisi arasındaki soğukluk dikkatleri çekmiştir