Red Bull Sea to Sky'da zafer İngiliz Jarvis'in!

Red Bull Sea to Sky'da zafer İngiliz Jarvis'in!
Red Bull Sea to Sky'da zafer İngiliz Jarvis'in!
Ekstrem enduro motosiklet takviminin en önemli yarışlarından olan 'Red Bull Sea to Sky'ın galibi İngiliz sporcu Graham Jarvis oldu.

RADİKAL - Dünya ekstrem enduro motosiklet takviminin en önemli yarışlarından olan ve 2010 yılından beri Kemer’de düzenlenen 'Red Bull Sea to Sky’ın üç yarış gününün sonuncusu olan dağ yarışının galibi Graham Jarvis oldu. Jarvis böylece geçen senenin ardından üst üste ikinci kez birincilik kürsüsünde yer almış oldu. Graham Javis ayrıca, iki yıl önce kendisinin gland-slam yapmasını engelleyen Jonny Walker’dan da rövanşı almış oldu.
Yarışta ikinci sırayı kumsal yarışı birincisi Jonny Walker alırken dün yapılan orman yarışının birincisi genç sporcu Wade Young üçüncü oldu.
30 ülkeden toplamda 300’e yakın yarışmacının katıldığı Red Bull Sea to Sky, sadece en iddialı sürücüleri değil, en yüksek uluslararası standartlarda ve Türkiye sahilinin güzel manzarasında yapılan bu olağanüstü yarışa katılmak isteyen giderek daha fazla sayıda iddialı amatörü de kendine çekmeye devam ediyor. Tüm dünyadan daha fazla ekstrem enduro aksiyonu için Red Bull TV'yi takip edebilirsiniz. 

 

 

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  Red Bull

  ,

  orman

  ,

  genç