Reese Witherspoon gözaltına alındı

Reese Witherspoon gözaltına alındı
Reese Witherspoon gözaltına alındı
Oscar ödüllü oyuncu Reese Witherspoon ve eşi Jim Toth'un Cuma günü gözaltına alındığı ortaya çıktı. TMZ'nin haberine göre Witherspoon kamu düzenini bozan davranıştan, Toth ise alkollü araç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Oscar ödüllü oyuncu Reese Witherspoon ve eşi Jim Toth’un Cuma günü gözaltına alındığı ortaya çıktı. TMZ’nin haberine göre Witherspoon kamu düzenini bozan davranıştan, Toth ise alkollü araç kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.
Atlanta’da yaşanan olayda, Reese ve Jim’in araçlarının trafikte makas yaparak ilerlediğini gören polisler aracı kenara çekti. Polisler, Jim ile ilgilenirken, iddialara göre sorun çıkarmaya başlayan Reese, polislerden birine “Sen benim adımı biliyor musun?” diye sordu. Buna karşılık polis memurunun cevabı; “Hayır, adını bilmek zorunda değilim” oldu. Reese ise bunu üzerine polis memuruna “Kim olduğumu öğrenmek üzeresin… Ulusal basına çıkacaksın” şeklinde karşılığını verdi.
Toth’un gözaltına alınması sırasında sorun çıkaran ve araçtan dışarı çıkan Reese’e, polis memuru araca geçmesini söyledi. Fakat sonrasında yeniden araçtan inen Reese, kamu düzenini bozan davranış sergilediği gerekçesiyle polis memuru tarafından gözaltına alındı.
Olay sonrasında Atlanta’daki bir hapishaneye gönderilen ikili, kısa bir süre sonra salıverildi. CNN ’e göre ise ikili, Pazartesi günü mahkemeye çıkarılacak.
Toth’tan yoğun şekilde alkol kokusu aldığını söyleyen polis memuru, buna karşılık sadece bir adet içki içtiğini savunduğunu belirtti. Konuya ilişkin bir açıklama yayımlayan Witherspoon ise söylediklerinden dolayı çok mahcup olduğunu, işini yapan bir polis memuruna karşı saygısızca davrandığını, davranışı sebebiyle çok üzgün olduğunu söyledi.