Rehabilitasyon merkezine geri dönüyor

Rehabilitasyon merkezine geri dönüyor
Rehabilitasyon merkezine geri dönüyor
R&B şarkısıcı Chris Brown'ın öfke kontrolü için yakın zamanda çıktığı rehabilitasyon merkezine yatırılmasına karar verildi. Brown burada üç ay boyunca tedavi görecek.

R&B şarkısıcı Chris Brown’ın öfke kontrolü için yakın zamanda çıktığı rehabilitasyon merkezine yatırılmasına karar verildi. Brown burada üç ay boyunca tedavi görecek.

Los Angeles Yüksek Mahkemesi yargıcı James Bradlin, Brown’ın bir hafta içinde en az 24 saat kamu hizmetinde bulunması, ayrıca uyuşturucu testine tabi tutulmasına kararına vardı.

Washington 'da kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir adamla önce kavga edip daha sonra da adamın yüzünü yumruklayan, akabinde Malibu’daki bir rehabilitasyon merkezine yatan şarkıcı, iki hafta sonrasında merkezden ayrılmıştı. Brown’un avukatı Mark Geragos ise müvekkilinin, ‘Rihanna davasından’ dolayı yerine getirmesi gereken kamu hizmeti cezasına başlamak adına rehabilitasyon merkezinden çıkması gerektiğini söylemişti.

Brown’un bir dönem birlikte olduğu Barbadoslu şarkısı Rihanna’yı dövmesinden ileri gelen davaya ilişkin olarak, şarkıcının tamamladığını iddia ettiği kamu hizmeti saatleri sayılmamış ve hizmetin tekrarlanmasına karar verilmişti.