Ricky Martin Metin Şentürk'ü fotoğrafladı

Ricky Martin Metin Şentürk'ü fotoğrafladı
Ricky Martin Metin Şentürk'ü fotoğrafladı

Ricky Martin, Maxwel'le aynı sahneyi paylaşan Metin Şentürk'ün fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Şarkıcı Metin Şentürk, ihtiyaç sahibi çocuk, kadın ve ailelerin hayatlarını iyileştirmek amacıyla çalışmalar yapan Global Gift Foundation adlı vakfın Dubai'de düzenlediği ödül törenine katıldı.

Şarkıcı Metin Şentürk, ihtiyaç sahibi çocuk , kadın ve ailelerin hayatlarını iyileştirmek amacıyla çalışmalar yapan Global Gift Foundation adlı vakfın Dubai’de düzenlediği ödül törenine katıldı.

Dünya Engelliler Birliği’nin de başkanı olan sanatçıya gecede çalışmaları nedeniyle ödül verildi. Latin şarkıcı Ricky Martin’in de hayırseverlik ödülü aldığı tören, dünyaca ünlü yıldızları bir araya getirdi. Geceye katılanlar arasında vakfın destekçilerinden David Beckham, Eva Longoria, Mariah Carey ve Antonio Banderas da vardı.

Metin Şentürk, ödülünü almak üzere çıktığı sahnede İngilizce konuşma yaptı. Esprileriyle salondakileri güldüren şarkıcı, konuşmasının sonunda ayakta alkışlandı: “Ricky Martin’e ‘hayırseverlik’, bana da ‘gülen yüz’ ödülü verdiler. Ödülü alırken İngilizce konuşma yaptım. ‘Ailemde altı görmeyen var. Evde ışıkları açmamıza gerek olmadığı için elektrik faturası az geliyor’ dediğimde salon kahkahaya boğuldu. Konuşmamın sonunda davetlilerin beni ayakta alkışladığını söylediler.”Uduyla sahneye çıkan ve Frank Sinatra'nın efsane şarkısı 'My Way'i İngilizce olarak ve kendi tarzıyla söyleyen Şentürk, 'Desperate Housewives' (Umutsuz Ev Kadınları) dizisiyle yıldızı parlayan Eva Longoria'yla da poz verdi.

Ricky Martin, gecede Amerikalı şarkıcı Maxwel ile aynı sahneyi de paylaşan Şentürk’ü fotoğraflayarak takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.