'Rihanna kendine çekidüzen versin'

'Rihanna kendine çekidüzen versin'
'Rihanna kendine çekidüzen versin'
25 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı için doktorları, "Eğer turnesini tamamlamak istiyorsa hayatına çeki düzen vermeli ve ciddi yaşam tarzı değişikliğine gitmeli" açıklaması yaptı.

'Diamonds Dünya Turnesi'nde yakalandığı larenjit nedeniyle rahatsızlanan ve iki konserini iptal eden Rihanna'nın sağlığı doktorlarını endişelendiriyor. 25 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı için doktorları, “Eğer turnesini tamamlamak istiyorsa hayatına çekidüzen vermeli ve ciddi yaşam tarzı değişikliğine gitmeli" açıklaması yaptı.

İddiaya göre, güzel şarkıcı eğer hareketli yaşamına ara vermezse kariyerine uzun seneler devam edemeyecek... Bir yetkili konuyla ilgili şu şekilde konuştu: “Rihanna'nın hastalığı gerçekten küçümsenmeyecek kadar önemliydi. Baltimore ve Boston 'daki iki konserini bu yüzden iptal etmek zorunda kaldı. Doktorlarının söylediğine göre tam iyileşme süreci aylar alabilir ve bunun için Rihanna'nın kendisine dikkat etmesi gerekiyor. Kendisi sigara içmeyi, alkolü ve sabahın ilk ışıklarına kadar ayakta kalmayı seviyor. Bu kadar yorgunluğu vücudunun kaldıramaması çok doğal. Artık o da bunun farkında ve şu anda kendini toparlama sürecine girmiş bulunmakta.”


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Rihanna

  ,

  Boston

  ,

  Yaşam

  ,

  Sigara