Rihanna'nın çıplak fotoğrafları internette

Rihanna'nın çıplak fotoğrafları internette
Rihanna'nın çıplak fotoğrafları internette

İnternete düşen çıplak fotoğrafların Rihanna?ya ait olduğu iddia ediliyor.

LONDRA - Bir süre önce eski erkek arkadaşının şiddetine maruz kalmasıyla gündeme gelen ABD’li şarkıcı Rihanna’yı bu sefer de internete düşen çıplak fotoğrafları yüzünden zor günler bekliyor.
21 yaşındaki şarkıcının yayımlanan fotoğraflarda yüzü tam olarak seçilmese de şimdiden bu fotoğrafların yer aldığı siteler internette en çok ziyaretçi alan sayfalar arasında yer almaya başladı. Fotoğraflardan birinde Rihanna olduğu tahmin edilen kişinin aynadaki yansımasından mesaj yazdığı görülüyor. Aynadaysa ‘seni seviyorum Robyn, seni çok özledim’ yazıyor. Gerçek adı ‘Robyn Fenty’ olan Rihanna’nın bu mesajı kendisine yazdığı, şöhretten bunalan şarkıcının bir çeşit ‘yardım çığlığı’ attığı konuşuluyor. Çıplak fotoğraflarda Rihanna’nın yüzü belli değilken, giyinik fotoğraflarda yüzü açıkça belli oluyor.
Diğer bir fotoğraftaysa Rihanna’yı dövdüğü için tutuklanan ve 50 bin dolar kefaletle serbest bırakılan eski sevgilisi Chris Brown, başında pembe bir külotla poz vermiş. Magazin sitesi TMZ’ye göre, şarkıcının müzik şirketi olayın sanatçının kişilik haklarına aykırı olduğunu söylerken fotoğrafların varlığını inkâr veya doğrulama yoluna gitmedi. (The Daily Mail )