Rihanna'nın tatil masrafı dudak uçuklattı

Rihanna'nın tatil masrafı dudak uçuklattı
Rihanna'nın tatil masrafı dudak uçuklattı
Barbados asıllı ünlü şarkıcı Rihanna, bir haftalık tatilinde yaptığı harcamayı duyan şaşkına dönüyor.

Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde albüm satan ve Forbes dergisi tarafında dünyanın en güçlü 100 insanı arasında gösterilen Rihanna, bir haftalık tatilinde tam 800 bin dolar harcadı.

Barbados asıllı şarkıcı Rihanna, 2004 yılından bu yana müzik piyasasının içinde. Kısa süre içinde tüm dünya tarafından tanınan bir isim haline gelen 1988 doğumlu şarkıcı, her yıl yaklaşık 50 milyon dolar kazanıyor. Moda dünyasının peşinden koştuğu, son zamanlarda popüler kültüre yön veren ilk 10 insan arasında yer alan Rihanna; yoğun çalışma hayatından arta kalan zamanında bol bol tatil yapıyor.

GİYSİYE 100 BİN DOLAR
Yoğun geçen albüm ve turne çalışmaları dışında kalan zamanını ailesi ve arkadaşlarıyla tatil yaparak geçiren ünlü şarkıcı, son tatilinde bir servet harcayarak dikkat çekti. Yakın arkadaşlarıyla dünyanın en lüks yatlarından biri olan Andreas L'yi kiralayan Rihanna; bir hafta boyunca Akdeniz'i, özellikle de Fransız Riviera'sını gezdi. Tekneyi bir haftalığına 400 bin dolara kiralayan Rihanna, arkadaşlarıyla gittiği her gece kulübü ve otelde de faturayı kendisi ödedi. Bir haftada gece hayatına 300 bin dolar harcayan şarkıcı, tatilde giydiği kıyafet ve aksesuvarlar için de yaklaşık 100 bin dolar harcamış!

Günaydın


  ETİKETLER:

  Akdeniz

  ,

  Dünya

  ,

  Forbes

  ,

  Rihanna

  ,

  Popüler

  ,

  Müzik

  ,

  Tatil

  ,

  Moda

  ,

  Lüks

  ,

  Ünlü

  ,

  Gece