Rihanna'nın yeni aşkı F1 pilotu Lewis Hamilton mı?

Rihanna'nın yeni aşkı F1 pilotu Lewis Hamilton mı?
Rihanna'nın yeni aşkı F1 pilotu Lewis Hamilton mı?
Barbadoslu ünlü sanatçı Rihanna'nın F1'in şampiyon pilotlarından Lewis Hamilton ile ilişki yaşadığı iddia edildi.

İngiliz gazetesi The Sun’ın haberine göre F1 pilotlarından Lewis Hamilton, ünlü şarkıcı Rihanna ile aşk yaşamaya başladı. Uzun zamandır yakın arkadaş olan ikilinin bu arkadaşlığı aşka dönüştürdüğü iddia edildi.

Çifte yakın kaynakların belirttiğine göre Hamilton ve Rihanna son olarak, New York’taki bir restoranda gizlice buluşurken görüldü.

İkili Aralık ayında İngiliz Moda Ödülleri’ne beraber katılmıştı. Törende çok iyi iki arkadaş olduklarını ifade eden ikili, henüz haberler hakkında yorum yapmadı.

Rihanna ve Lewis Hamilton hakkında çıkan söylentileri yorumlayan çifte yakın kaynaklar ise “Onlar yıllardır flört ediyorlardı zaten. Her zaman birbirlerine sanılanın aksine farklı duygular ile bakıyorlardı. Sonunda bir araya gelebildiler” şeklinde konuştu.

HAMİLTON’IN ÖNCEKİ İLİŞKİSİ 7 YIL SÜRMÜŞTÜ

Formula 1'in şampiyon pilotu Hamilton, Pussy Cat Dolls grubunun eski üyelerinden ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger'le olan 7 yıllık birlikteliğine geçtiğimiz aylarda son vermişti. Scherzinger ve 30 yaşındaki ünlü yarışçı, 2007 yılında Almanya'nın Münih kentinde yapılan MTV Müzik Ödülleri'nde tanışmış ve ilişki yaşamaya başlamıştı.

Lewis Hamilton kimdir?

Lewis Carl Hamilton 7 Ocak 1985 doğumlu Formula 1'de yarışan ilk siyâhi pilottur. Birleşik Krallık doğumlu olan Hamilton, 2006 yılında GP2 serisinde büyük başarı göstererek şampiyon olup ardından Vodafone McLaren Mercedes Takımı'na transfer olmuştur. 2008 ve 2014 sezonlarında Hamilton F1 şampiyonu olmuştur.

Rihanna kimdir?

Rihanna 1988 doğumlu Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısıdır. İlkokulda katıldığı bir müzik yarışmasında keşfedilen Rihanna, ünlü yapımcı ve rap yıldızı Jay-Z sayesinde ünlenmiştir.

Bunların dışında moda ikonu, kültür elçiliği ve söz yazarlığı gibi birçok alanda ün sahibidir.