Rıza Sarraf Dubai'ye gitti

Rıza Sarraf Dubai'ye gitti
Rıza Sarraf Dubai'ye gitti
Ebru Gündeş'le eşi Rıza Sarraf'ın aralarının bozuk olduğu iddiasının medyaya yansımasının ardından Azeri işadamının yurtdışına çıkması, ayrılık dedikodularını artırdı.

RADİKAL- Ebru Gündeş’le eşi Rıza Sarraf ’ın aralarının bozuk olduğu iddiasının medyaya yansımasının ardından Azeri işadamının yurtdışına çıkması, ayrılık dedikodularını artırdı.

Ebru Gündeş Rıza Sarraf'a resti çekti!

Ebru Gündeş kızıyla tatilde

Ebru Gündeş ile Rıza Sarraf’ın evliliği üzerinde kara bulutlar dolaştığı haberi, magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti. Çift, bir kez daha ayrılık dedikodularıyla gündemde. Son iddiaya göre, Sarraf’ın yüksek harcamalarından rahatsızlık duyduğu Gündeş’i sık sık uyarması evlilikte yeni bir krize yol açtı. Azeri işadamının özel uçağını kullanan Gündeş, eşinin bu tavrına rest çekerek konserlerine tarifeli uçakla gitmeye başladı. Ebru Gündeş’in boşanmak istediği iddiasının da basına yansımasının ardından Rıza Sarraf yurtdışına çıktı. Dubai’ye gittiği söylenen Sarraf’ın ayrılık söylentilerinin arttığı bir dönemde ailesinden uzaklaşması dedikoduları daha da artırdı. ( Kaynak : Hürriyet )