Rıza Sarraf'ın flyboard şovu

Rıza Sarraf'ın flyboard şovu
Rıza Sarraf'ın flyboard şovu
Reza Zarrab-Ebru Gündeş, Bodrum'a demirledikleri lüks teknelerinde İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'yı ağırladı. Sarraf'ın flyboard şovu objektife böyle yansıdı.

RADİKAL - YAKLAŞIK bir aydır 7 milyon euro ’luk lüks tekneleriyle Bodrum’da tatil yapan Ebru Gündeş ve Rıza Sarrafçifti, üç gündür dostları İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’yı misafir ediyor. Ekip, dün Gümüşlük açıklarına demirledikleri teknede güneş ve denizin tadını çıkardı. Bir ara 3,5 yaşındaki kızı Alara’yı denizde yüzdüren Sarraf, daha sonra “flyboard” yaptı. Gündeş ise denize girmek yerine eşiyle kızını izlemekle yetindi. İbrahim Tatlıses de güvertede Derya Tuna ve Aydemir Akbaş’la sohbet ederken objektife yansıdı. Sanatçı, lüks yatta gazete okuyarak vakit geçirdi.

DALGIÇLAR İBO İÇİN DALDI

Rıza Sarraf’ın ailesine taze balık yedirmek için tuttuğu dalgıçlar bu kez çiftin misafirleri için işbaşındaydı. İşadamı, Tatlıses’in şerefine balık yakalamaları için dalgıç ekibini yakındaki bir koya gönderdi. Ekip, akşamüzeri getirilen balıklarla ziyafet yaptı. ( Hürriyet )

Rıza Sarraf, “flyboard”la deniz üzerinde uçtu. Zarrab’ın flayboard ekipmanını çıkarmasına teknedeki iki görevli yardım etti.

Ebru Gündeş, bikinili görüntü vermemek için denize girmedi.

Rıza Sarraf’ın göğsündeki “Yıl 60” dövmesi dikkat çekti. Sarraf'ın’ın dövmeyi Ebru Gündeş’le evlenirken “60 yıl hiç ayrılmayacağız” sözüne istinaden yaptırdığı öğrenildi. “Yıl 60” yazısı Sarraf'ın’ın evinin kapısında ve teknesinin üzerinde de yer alıyor.

3,5 yaşındaki Alara, gün boyu iki bakıcısıyla oyunlar oynadı.