Rock'n Coke kapılarını açıyor!

Rock'n Coke kapılarını açıyor!
Rock'n Coke kapılarını açıyor!
Rock'n Coke 2013'e birkaç saat kaldı. 10. yılında daha fazla müzik ziyafeti vermeye hazırlanan festival, kapılarını bu akşam müzikseverlere açıyor.

İlki 2003 yılında gerçekleşen ve Türkiye ’nin en büyük açık hava festivallerinden biri olan Rock’n Coke bu akşam Hezarfen Havalimanı’nda start alıyor.  Bugüne dek birçok ülkelerden 650’den fazla müzisyeni ağırlayan festival, tutkunlarına 5 farklı sahneden seslenecek ve 100’den fazla müzik dışı etkinlikle katılımcıları coşturacak. Radikal, festivali iki muhabiriyle, Elif Ekinci ve Alpbuğra Bahadır Gültekin’in izlenimleriyle takip edecek.

BU AKŞAM NE VAR?

Saat 18.00’da kapılarını açacak festivalin Party Arena sahnesinde, efsanevi The Beatles’ın tribute grubu ‘Meet The Beatles’, DJ Birol Giray ve Alican Yüksel performanslarını sergileyecek. Şehir Sahnesi’nde ise Galatasaray Üniversitesi öğrencilerinden oluşan indie rock grubu The Revolters var.

PEKİ YA YARIN?

İngiliz alternatif rock grubu Arctic Monkeys, İngiliz synthpop ikilisi Hurts ve indie rock’ın öne çıkan gruplarından Editors, festival ana sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. Öte yandan Duman, Manga, Büyük Ev Ablukada, La Rouxi Can Bonomo, Maximo Park, Palma Violets, Triggerfinger, Ayyuka, The Ringo Jets, Childplay, Kaan Düzarat, Gecko Chamber Live, Dub Fx, Dearhead, Portecho, Everything Everything, Rubik, Post, Little Boots da yarın sahne alacak isimler…

BİLETLER TÜKENMEDEN...

Rock’n Coke’ta kamplı biletler Biletix’te tükendi. Tam kombine 140 TL, öğrenci kombine 100 TL’ye satışa sunulurken, tek günlük biletlerin satışına halen devam ediliyor.

NASIL GELİRİM?

Özel arabayla: Rock’n Coke festivalinin düzenleneceği Hezarfen Havaalanı’na TEM (02) veya yaygın tanımla E6 üzerinden ulaşılabileceği gibi, trafik yoğunluğu olan E5 veya eski ismiyle Londra Asfaltı’ndan da gelmek mümkün. Özel otomobille geleceklerin TEM üzerinde Çatalca çıkışını kullanmaları ve Ahmediye Köyü tabelalarını takip etmeleri, E5’i tercih edenlerin de Çatalca-Mimar Sinan çıkışını kullanmaları ve Karaağaç Köyü tabelalarını takip etmeleri gerekiyor. E6 Çatalca çıkışından itibaren yerleştirilecek yönlendirme tabelaları sizi Hezarfen’e ulaştıracak.

Servisle: Bu akşam saat 17.00–22.00 arası İstanbul ’un birkaç noktasından festival alanına servis kalkacak. Katılımcılar, Mecidiyeköy’de Trump Towers AVM otoparkı,
Kadıköy Hasanpaşa’daki Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı ve Beylikdüzü’nde TÜYAP Metrobüs İstasyonu duraklarından kalkacak servislerle Hezarfen Havalimanı’na ulaşabilecek. Servis fiyatları ise Beylikdüzü’nden 7.5 TL, Mecidiyeköy’den 15 TL, Kadıköy’den de 20 TL…