Roger Waters bu kez Türk çocuklarla sahnede

Roger Waters bu kez Türk çocuklarla sahnede
Roger Waters bu kez Türk çocuklarla sahnede

Roger Waters, tüm zamanların en etkileyici sahne şovu 'The Wall' konseriyle 4 Ağustos'ta İTÜ Arena'da.

4 Ağustos'ta İTÜ Arena'da gerçekleşecek 'The Wall' konserinde Roger Waters, Pink Floyd'un unutulmaz 'Another Brick in The Wall' şarkısını Türk çocuk korosuyla birlikte söyleyecek.

Tüm zamanların en etkileyici sahne şovları arasında başı çeken Roger Waters’ın ‘The Wall’ konserine sayılı günler kaldı. Garanti Bankası sponsorluğunda, GNL ve BKM organizasyonuyla 4 Ağustos’ta İTÜ Arena’da gerçekleşecek ‘The Wall’ konserinde Roger Waters, Pink Floyd’un efsane ‘The Wall’ albümünün tamamını seslendirecek.
Roger Waters, turne boyunca meşhur duvarın yıkılışını, çocuklarla birlikte gerçekleştiriyor. İstanbul ’da 199’uncu kez sembolik olarak yıkılacak duvarın önünde bu kez Türk çocukları olacak. Pink Floyd grubunun unutulmaz parçalarından ‘Another Brick in The Wall’ parçasını Roger Waters’la birlikte bir çocuk korosu seslendirecek. Çocuklar hem şarkıya eşlik edecek hem de dans edecek.
Özellikle şovun bu kısmının onun için çok önemli olduğunu ve çocukların sahnede neler yapabildiklerini görmeyi ve onların enerjilerini hissetmeyi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Waters, konserin son provasında çocuklarla bir araya geliyor ve hepsiyle tek tek ilgileniyor.

Duvara uçak çarpacak!

Çocukların sahneye çıkması dışında daha bir çok sürprizi içinde barındıran büyük konserde ansızın belirecek ve sahneyi yerle bir edecek bir uçak da yer alıyor.
2011 yılından bu yana dünyayı gezen bu dev produksiyonla 28 ülkede, 192 kez sahneye çıkan Roger Waters’ın ‘The Wall’ konseri, bugüne kadar yaklaşık 3.5 milyon kişi tarafından izlendi.
Temmuz ayında Belçika’dan başlayarak tekrar yollara çıkan ‘The Wall’ turnesi, bu bölümde 25 ülke gezecek. 4 Ağustos’ta İTÜ Arena’da sahneye çıkacak Roger Waters, ‘The Wall’ turnesini 21 Eylül ’de Fransa’da sonlandıracak.