Roksan Kunter'in karşılıksız aşkla başı dertte

Roksan Kunter'in karşılıksız aşkla başı dertte
Roksan Kunter'in karşılıksız aşkla başı dertte
NTV sunucusu Roksan Kunter'in 'karşılıksız aşk' nedeniyle başı dertte. Savcılığa başvuran Kunter, kendisine aşk mektupları yazıp evlenme teklif eden ve peşini bırakmayan Cem B.'den şikâyetçi oldu. Kunter'in talebi üzerine, Cem B. hakkında 'tedbir kararı' verildi. Roksan Kunter kimdir?

NTV sunucusu  28 yaşındaki Roksan Kunter Özkan'ın karşılıksız aşk nedeniyle başı dertte.  Osmanlı Padişahı II. Abdülhamit'in torunlarından Osman Nami Osmanoğlu'nun torunu ve eski basketbolcu Erman Kunter'in kızı olan Roksan Kunter Özkan, iki yıldır kurumsal iletişim yöneticisi Emir Özkan'la evli. Cem B. adlı kişi, Kunter'in çalıştığı İstanbul Maslak'taki NTV binasına dört ay önce bir aşk mektubu gönderdi ve Kunter'e evlilik teklif etti.

Son olarak işyerine de gelen Cem B.'den kurtulamayan Kunter savcılığa başvurdu. Mahkeme, tacizlerine devam eden Cem B. hakkında 'tedbir kararı' verdi.

ROKSAN KUNTER ÖZKAN KİMDİR?

2. Abdülhamid'in soyundan gelen NTV spor Spikeri Roksan Kunter, TV2 Kurumsal İletişim Yöneticisi Emir Özkan ile 23 Aralık 2013 Pazartesi günü dünyaevine girdi.

Roksan Kunter, Abdülhamit’in torunlarından Osman Nami Osmanoğlu’nun torunu. Aynı zaman da Hürrem Sultan da büyük babaannesidir. İsmi Hürrem’in asıl adı Roksölan’dan gelmektedir. Fransa da iletişim okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Programcılığı okumuştu. 10 yıla yakın basketbol oynamıştır. Ünlü antrenör Fehmi Sadıkoğlu’nun radyocu Mehmet Ayhan ile tanıştırmasıyla haber kariyeri başlamıştır. Basketbol sahalarında röportajlar yapmaya başladı.

Roksan Kunter “Hiçbir zaman zaten Osmanlı torunu olduğumuzu ulu orta söyleyemezdik. O benim
büyük büyük babam diyemiyordum, çekiniyordum, tedirgin oluyordum.“ demişti.

Roksan Kunter Kendini zaman zaman güzel bulduğunu doğallığı sevdiğini makyajsız halini daha güzel bulduğunu söylemişti. “Herkesin kendini güzel bulduğu bir yanı vardır ama ortalarda “Ne kadar güzelim” diye gezen bir kız değilim. Beni yabancı manken ya da Rus sananlar oluyor. Özellikle Antalya’ya gittiğim zaman hep Rus muamelesi görüyorum. Uzun boylu ve renkli gözlüyseniz bu kaçınılmaz ama beni biraz rahatsız ediyor.” Şeklinde konuşmuştu.