Rus balerini Antalya'da kaplumbağa ısırdı

Rus balerini Antalya'da kaplumbağa ısırdı
Rus balerini Antalya'da kaplumbağa ısırdı
Rus balerin Anastasiya Volochkova Antalya'da tatil yaptığı sırada ne olduğunu bilmediği bir deniz canlısı tarafından bacağından ısırıldığını iddia etti. Morluklar oluştuğunu ama doktorların yakından ilgilendiğini yazan güzel, Instagram hesabından sık sık tatil fotoğrafları paylaşıyor.

RADİKAL - Dünyaca ünlü Rus balerin Anastasiya Volochkova bugünlerde Antalya 'da yaptığı tatili sıkça Instagram hesabında paylaşıyor. Perşembe günü paylaştığı fotoğrafında bir balık ya da kaplumbağanın bacağını ısırdığını ve morluklar oluştuğunu iddia etti.

Bolşoy Tiyatrosu’nun eski dansçılarından olan 39 yaşındaki balerin Instagram fotoğrafının altına “Isıran her neyse bacağımda morluklar oluştu. Çok korktum. Doktorlar acil olarak ilgilendi ve enfeksiyon kapmaması için ilaçlar verdi” yazdı. Yüzmeyi çok sevdiğini fakat bu yüzden havuza bile giremeyeceğini belirterek bir hafta sonra gösterisi olduğunu söyledi.

Bolşoy Tiyatrosu’ndan ayrıldığından beri ismi hep skandallarla gündemde kalan ünlü balerin geçtiğimiz yıllarda Maldiv Adaları’nda yaptığı tatil sırasında çektirdiği yarı çıplak pozlarla uzun süre konuşulmuştu. Şubat ayında Rusya’daki bir Türk tekstil firmasının gecesinde gösteri için sahneye çıkmış fakat 20 saniye sonra sakatlandım diyerek sahneyi terk etmişti. (DHA)