Rus milyonerler yaz tatilinde!

Rus milyonerler yaz tatilinde!
Rus milyonerler yaz tatilinde!

Moskova?da açılan Milyonerler Fuarı?nın yaz versiyonu ?The Summer Fair?de lüks otomobiller, motosikletler, taşınmaz mülkler, yatlar, özel tasarım mobilya, giyim, saat, mücevherat tanıtılıyor. FOTOĞRAF: REUTERS

MOSKOVA - Rusya’nın başkenti Moskova’da Milyonerler Fuarı’nın yaz versiyonu ‘The Summer Fair’ (Yaz Fuarı) düzenleniyor. Royal Bar adlı mekânda önceki gün açılan fuar çerçevesinde Moskova Nehri’nin kenarında kurulan onlarca çadırın içinde lüks sınıfa giren yüzlerce ürün sergilendi.
Fuarda lüks otomobiller, motosikletler, dünyanın değişik yerlerinden taşınmaz mülkler, yatlar, özel tasarım mobilya, giyim, saat, mücevherat, halı ve sağlık malzemesi satış amacıyla tanıtılıyor. Türkiye’den bir modifiye araç şirketi de Mercedes Mc’Laren ve Aston Martin gibi araçlarla katılıyor. Şirket sahibi Erbakan Malkoç, Rusya’ya ilk defa geldiğini ve Rus müşterilerin ürünlerine olan ilgisinden memnun kaldığını söyledi. Rusya’da özellikle modifiye Mercedes araçları satışa çıkardıklarını belirten Malkoç, Türkiye’den getirilmiş araçların en yüksek taleplere cevap veren özellikleri ve pazar ortalamasının altında olan fiyatlarının Rus müşterileri şaşırttığını kaydetti. (aa)