Russell Crowe Fethiye'den bildiriyor

Russell Crowe Fethiye'den bildiriyor
Russell Crowe Fethiye'den bildiriyor
Oscar ödüllü Avustralyalı aktör Russell Crowe, Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Tlos Antik Kenti'nin gladyatör arenasını anımsatan yukardan çekilmiş bir fotoğrafını Twitter'dan paylaşarak "Tlos... Bana birşey hatırlatıyor" diye yazdı.

Türkiye gezisi sırasında çektiği fotoğrafları ve gittiği yerleri sık sık Twitter’dan paylaşan Hollywood yıldızı Russell Crowe, bugün Fethiye’deki antik yerleşimleri dolaşıyor. Yaka Köyü sınırları içindeki Likya bölgesinin önemli yerleşimlerinden Tlos Antik Kenti’ni ziyaret eden Crowe, bu ziyaret sırasında üzerine günışığı dökülen kendi çektiği bir fotoğrafını takipçilerine aktardı. Ayrıca Tlos’un gladyatör arenasını andıran yukardan çekilmiş fotoğrafını ‘Tlos... Bana birşey hatırlatıyor’ yazısıyla paylaştı.

Dün de Kayaköy’de olduğunu takipçilerine duyuran Crowe, bu sabah da çektiği bir Türk bayrağı fotoğrafını paylaşıp altına da “Türkiye muhteşem! Buna şüphe yok” notu yazmıştı.

 

BAKAN ÇELİK GLADYATÖRÜ AĞIRLIYOR

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Oscarlı oyuncu Russell Crowe’u İstanbul ’da kabul edecek. Bu kez Oscarlı bir Avusturalyalı Çanakkale topraklarında. Çanakkale Savaşları’nda çocuklarını kaybeden Avusturalyalı bir babanın öyküsünü çekmeye hazırlanan Crowe, çekim öncesi hazırlıklar için geldiği İstanbul’da Bakan Ömer Çelik tarafından ağırlanıyor. Bakan Çelik ünlü yıldızdan çekeceği filmi konusunda bilgi alacak. Çekim sırasında doğabilecek gereksinimler için Crowe'un Bakan Çelik'ten yardım talep edeceği öğrenildi. 


‘Gladyatör’, ‘Akıl Oyunları’ gibi filmleriyle tanınan 49 yaşındaki sanatçı, Oscar’ın yanı sıra BAFTA, Altın Küre gibi sinema sektörünün önde gelen çok sayıdaki ödülünü toplamış durumda.