Russell Crowe: 'Türkiye'nin yıldızları ekibimizde'

Russell Crowe: 'Türkiye'nin yıldızları ekibimizde'
Russell Crowe: 'Türkiye'nin yıldızları ekibimizde'
2 Aralık'ta Avustralya'da çekimlerine başlayacağı 'The Water Diviner' filminin heyecanını yaşayan Oscar yıldızlı aktör Russell Crowe, Variety dergisine verdiği röportajda filmini kültürel olarak önemli ve her şeyin üzerinde bir aşk hikâyesi olarak değerlendirdi.

2 Aralık’ta Avustralya’da çekimlerine başlayacağı ‘The Water Diviner’ filminin heyecanını yaşayan Oscar yıldızlı aktör Russell Crowe, Variety dergisine verdiği röportajda filmini kültürel olarak önemli ve her şeyin üzerinde bir aşk hikâyesi olarak değerlendirdi.

Röportajda projeye 2011'de birçok hazırlıkları tamamladıktan sonra başladığını belirten Crowe, " Türkiye ’ye üç defa gittim. Türkiye’nin çok önemli yıldızları da oyuncu ekibimizde yer alıyor. Onları sıralamak gerekirse ‘Kelebeğin Rüyası’ filminden tanıdığımız Mert Fırat ve Yılmaz Erdoğan’la Türkiye’nin en çok sevilen yıldızlarından Cem Yılmaz” dedi.

Crowe filmde, I. Dünya Savaşı’ndan dört yıl sonra İstanbul ’a gelip, savaşta kaybolduğu rapor edilen oğlunun başına gelenleri öğrenmeye çalışan Avustralyalı bir çiftçiyi oynayacak.

‘İntikam’ dizisinde rol alan Mert Fırat ise dizi çekimleri yüzünden Russell Crowe’la görüşme fırsatı bulamadığını belirterek, “Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve benim oynayacağımız üç Türk subay, filmde önemli karakterler olarak ön plana çıkıyor. İlk çekimler aralık ve şubat ayında olacak” ifadelerini kullandı.