Russell Crowe'dan İstanbul trafiğine salyangozlu gönderme!

Russell Crowe'dan İstanbul trafiğine salyangozlu gönderme!
Russell Crowe'dan İstanbul trafiğine salyangozlu gönderme!
Yeni filminin çekimleri için geldiği İstanbul'da trafiğin azizliğine uğrayan dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, twitter hesabından bu duruma esprili bir göndermede bulundu.

Fethiye'de başladığı tatiline İstanbul 'da devam eden dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, twitter hesabından yayınladığı salyangoz fotoğrafıyla İstanbul trafiğine gönderme yaptı.

'BU SALYANGOZ İSTANBUL TRAFİĞİNDEN DAHA HIZLI İLERLİYOR'

Crowe yayınladığı salyangoz fotoğrafının üzerine "This fellows moves faster than Istanbul traffic... much faster" yazdı. "Bu salyangoz İstanbul trafiğinden daha hızlı ilerliyor... çok daha hızlı" yazılı Crowe'un bu tweeti kısa sürede yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Russel Crowe, Bakan Çelik ile görüştü


Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, film çekmek için geldiği Türkiye ’de bir takım mekanları gezdikten sonra Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ile Topkapı Sarayı’nda biraya gelmişti. Crowe, Türkiye’nin kendisini büyülediğini söyleyerek, ”Bu Türkiye'ye 3. ziyaretim oluyor. Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum. Benim her zaman büyülemiştir. Türkiye’de Edirne, Fethiye, Kapadokya’yı ziyaret ettim." dedi.