Russell Crowe'dan İstanbul trafiğine salyangozlu gönderme!

Russell Crowe'dan İstanbul trafiğine salyangozlu gönderme!
Russell Crowe'dan İstanbul trafiğine salyangozlu gönderme!
Yeni filminin çekimleri için geldiği İstanbul'da trafiğin azizliğine uğrayan dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, twitter hesabından bu duruma esprili bir göndermede bulundu.

Fethiye'de başladığı tatiline İstanbul 'da devam eden dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, twitter hesabından yayınladığı salyangoz fotoğrafıyla İstanbul trafiğine gönderme yaptı.

'BU SALYANGOZ İSTANBUL TRAFİĞİNDEN DAHA HIZLI İLERLİYOR'

Crowe yayınladığı salyangoz fotoğrafının üzerine "This fellows moves faster than Istanbul traffic... much faster" yazdı. "Bu salyangoz İstanbul trafiğinden daha hızlı ilerliyor... çok daha hızlı" yazılı Crowe'un bu tweeti kısa sürede yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Russel Crowe, Bakan Çelik ile görüştü


Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, film çekmek için geldiği Türkiye ’de bir takım mekanları gezdikten sonra Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ile Topkapı Sarayı’nda biraya gelmişti. Crowe, Türkiye’nin kendisini büyülediğini söyleyerek, ”Bu Türkiye'ye 3. ziyaretim oluyor. Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum. Benim her zaman büyülemiştir. Türkiye’de Edirne, Fethiye, Kapadokya’yı ziyaret ettim." dedi.


  http://www.radikal.com.tr/115550411555045

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yapmak - vancetti

  Her gün TV ye çıkıp İstanbul için şunuda yaptık bunuda yaptık derken!, bir de farkına farkık ki, İstanbul'un içine yapmışlar. Bağzıları hala Şehri İstanbul'un yürek sızlatan halini göremiyor. Görenlere de öfkeleniyorlar. Seçilmiş başkan susuyor, seçilmiş başbakan konuşuyor. yapık, ettik, 60 yıl önce vs. Oldu olacak yeni bir yasayla belediye başkanlıklarını atama yolu ile yapın, başarısız olanın tayinin çıkartın. Arkadaşlar, siyasi partileri takım tutma gibi tutma alışkanlıklarından kendimizi kurtaralım. Kim daha iyiyse o olsun. Domuzlar boğazı yüzerek Anadolu yakasına geçti. (Radikal Haber) Onlar bile Şehri İstanbul'u terk ediyor.

  DEMEK OLUYORKİ - pispor

  Gün gelecek yarışmalar düzenlenir Istanbula giriş ve çıkış yarışı diye

  Kotu Aliskanliklar - coolunuz

  Sayin aktor,lutfen turkiye'ye geldigin zaman basbakanimizin soyledigi gibi 'bu kotu aliskanliklarindan vazgec, toplu tasima seceneklerini dene". yoksa bu tweet'i attigin icin hakkinda sorgulama acilabilir. soylemedi deme..

  Seni gidi dış mihrak!! - sblgngr

  Hep ce-ha-pe li bunlar. Ondan böyle konuşuyorlar. Bütün işleri güçleri hükümeti yıpratmak. Gezinin dış ayağı, çapulcu, balyozcu faiz çetesi..

  haberi okusun - kaşınan adam

  Haberi Tayyip Erdoğan ve Toptaşa okutup salyangoz remini göstermek lazım.19 senedir İstanbulu yöneten zihtiyetlerinin İstanbulu ne hale getirdiğini bir yabancı gözüyle görmüş olurlar.3.köprü ve 3.havalimanı ve kanal İstanbul gibi tek amacı yandaş müteahitlere rant sağlamak olan abuk sabuk projeleri ile İstanbulun ne hale geleceğini biraz olsun hayal ederler.