Russell Crowe'un Türk subayları

Russell Crowe'un Türk subayları
Russell Crowe'un Türk subayları
Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Mert Fırat, ünlü aktör Russell Crowe'un yeni filmi "The Water Diviner"da üç Türk subayını canlandıracak.

Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe’un Cem Yılmaz’la yediği akşam yemeğinin ardından, Yılmaz’ın Crowe’un yeni filminde rol alacağı kesinleşti.

Hürriyet'ten Onur Baştürk'ün haberine göre; Crowe’un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği, Çanakkale Savaşı sonrasını anlatan “The Water Diviner” adlı filmde ünlü komedyenin yanı sıra Mert Fırat ve Yılmaz Erdoğan da oynayacak. Üç ünlü oyuncu, filmde Türk subayları olarak karşımıza çıkacak. Filmin kadın başrol oyuncusu ise James Bond filmi “Ouantum of Solace”ta da oynayan, son olarak “Oblivion”da Tom Cruise’la başrolü paylaşan Olga Kurylenko olacak. Türkiye çekimlerine önümüzdeki şubat ayında başlanacak “The Water Diviner”ın tüm dünyadaki co-producer’ı, Muzaffer Yıldırım ve Menderes Utku ortaklığındaki Mars Entertainment Group oldu. Şirket, filmin tüm dünya gelirlerine ortak.

MUHTEŞEM BİR DENEYİM

Russell Crowe ve Olga Kurylenko, İstanbul ’da tekne turuna da çıktı. Crowe, Twitter’ına “Bu akşam Karadeniz. Benim ikinci seferim. Teşekkürler Yılmaz Erdoğan. Muhteşem bir deneyimdi Olga Kurylenko. Cem Yılmaz sportmen görünüşünden uzaktı” yazdı. Ayrıca Kurylenko’ya “Umarım havadan memnunsundur. Daha ne yapabilirim?” diye sordu.

Olga Kurylenko, İstanbul’da verdiği pozları Twitter’da “İstanbul ziyaret etmek için muhteşem bir yer” notuyla paylaştı. 

Geri döneceğim inşallah


Russell Crowe, Türkiye’den ayrılırken Twitter’ına “Tanıştığım insanlar cömertlikleri ve nezaketleriyle kalbime dokundular. Geri döneceğim inşallah” yazdı.

YEMEKTE FİKRİ DEĞİŞTİ

Cem Yılmaz’ın rol teklifine başta sıcak bakmadığı, Russell Crowe’la yediği yemek sonrasında kararını değiştirdiği öğrenildi.