Rüştü'nün eşine ağır eleştiri

Rüştü'nün eşine ağır eleştiri
Rüştü'nün eşine ağır eleştiri
Işıl Reçber, eşi eski milli kaleci Rüştü'nün 30 bin liralık saatinin yanına taktığı pırlanta taşlı bileklikler için 'Babanıza ufacık da olsa bir hediye verin' diye yazınca sosyal medyada sert eleştiriler aldı.

RADİKAL - Işıl Reçber, eşi Rüştü'nün 30 bin liralık saatinin yanına taktığı pırlanta taşlı bileklikler için 'Babanıza ufacık da olsa bir hediye verin' yazınca sosyal medyada tepki aldı. Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş ’ta forma giyen Türk futbolunun efsane kalecisi Rüştü Reçber’in moda tutkunu eşi Işıl Reçber, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla olay yarattı.

Rüştü Reçber’in bileğinin fotoğrafını paylaşıp aldığı pırlanta taşlarla süslü bilekliklerin reklamını yapan Işıl Hanım, şöyle yazdı: “Bizim Babalar Günü hediyelerimiz verildi. Sakın siz de babanızı unutmayın ve şimdiden her ne olursa olsun ufacık bir şey olsa da alın, verin.”

Işıl Reçber’in ‘mütevazı hediyeler’ tavsiye ettiği paylaşımındaki karede Rüştü Reçber’in kolunda 30 bin liralık Rolex saat olması takipçilerini güldürdü. Işıl Reçber’e “Hem Rolex’le görgüsüzlük yapıyor, hem de mütevazılıktan bahsediyor” yorumları yağdı. (AMK)