"Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadı"

"Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadı"
"Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadı"
Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın doktoru, oyuncunun henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadığını iddia etti.

Dizi oyuncusu Nil Erkoçlar’ın ameliyatla erkek olduğu ve Rüzgar adını aldığı haberlerine doktorundan itiraz geldi. Posta gazetesinden Müge Dağıstanlı’nın haberine göre Rüzgar Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirme ameliyatı henüz yapılmadı.

Erol Köse’nin dün Kanaltürk’teki ‘2. Sayfa’da söylediği “Nil sadece göğüslerini aldırttı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadı. Şu an hormon tedavisi görüyor ve psikolojik destek alıyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatını olmak için yeterli parası da yok” açıklamasının ardından Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu POSTA’ya şunları söyledi:

Nil 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığı söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı küçük bir hastanede yaptım.

Erol Köse, Nil’in ameliyat olduğunu Twitter ’da yazınca, Nil 3 arkadaşıyla muayenehanemi bastı. ‘Erol Köse’ye her şeyi sen anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım’ diye beni tehdit etti. Tartıştık. Madem olayın bu kadar gizli kalmasını istiyordu, neden röportaj yapıp fotoğraflar çektirdi? Meme aldırma ameliyatını ben sızdırmadım. Nil kendi arkadaşlarına hesap sorsun. Ayrıca ben Erol Köse’yi de tanımam. Olay tehdit noktasına varınca konuşmaya karar verdim.