Saba Tümer: Ben kalkmasam o koltuğa oturamazlardı

Saba Tümer: Ben kalkmasam o koltuğa oturamazlardı
Saba Tümer: Ben kalkmasam o koltuğa oturamazlardı
Saba Tümer, Show Tv'den ayrıldıktan sonra yerine gelen Gülben Ergen ve Simge Fıstıkoğlu'na göndermede bulundu

Haziran'da Show TV'deki programını bitiren Saba Tümer merak edilen soruları Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da açıkladı.  Saba Tümer "Herkes Show TV'deki yerinizi kaptırdığınızı, açıkta kaldığınızı iddia ediyor. Doğru mu?" sorusuna şu cevabı verdi: "O koltuktan kendi isteğimle çok önce kalkmaya karar vermiştim. Ben gittikten çok sonra oraya geldiler. Geç bile kaldılar. Koltuktan kalkmasam hiçbiri gelemezdi. İnşallah benim kadar uzun oturur ve başarılı olurlar."


40 YIL ARA VERSEM İNSANLAR BENİ BEKLER


Saba Tümer "Ekrana ara verdiğiniz doğru mu?" sorusuna "Kasım'da yepyeni bir programla geliyorum. Haftada bir gün ve akşam olacak. Kanalı belli. Ama söylemek istemiyorum. Ekranda unutulmak gibi kaygım yok. 40 yıl ara versem insanlar yine de beni bekler ve izler" dedi.


TÜKENMİŞTİM!


Saba Tümer "Kanalda 1.5 yıllık biriken paranızı alabildiniz mi?" sorusuna da şu cevabı verdi: "Evet oturup bir anlaşma yaptık ve taksitlere böldük. Şu an çalışmasam da maaş alıyor gibiyim. Tükenmiştim, bu güzel bir ara oldu. Sezen Aksu ile Kasım'da yaptığım o röportajdan sonra sabah kuşağını bırakmaya karar verdim. Çünkü Sezen'le yaptığım röportaj o kuşakta bir zirveydi." (gazeteport)