Şafak Sezer: 'Erdoğan solcu olsa heykeli dikilirdi'

Şafak Sezer: 'Erdoğan solcu olsa heykeli dikilirdi'
Şafak Sezer: 'Erdoğan solcu olsa heykeli dikilirdi'
Sevilay Yükselir'in A Haber'deki programına konuk olan Şafak Sezer 'Cumhurbaşkanı solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi' dedi.

Sevilay Yükselir’in A Haber ’deki programına Avukat Kezban Hatemi ve AP Eski Milletvekili Ozan Ceyhun ile birlikte katılan Sezer, 'Ötekileştirilen Sanatçılar', muhalefetin ve sosyal medyanın rolü konusunda önemli açıklamalar yaptı, karalama kampanyası sonrası yaşadıklarını ilk kez canlı yayında anlattı.

İşte o açıklamalar:

"İYİNİ YETİMDEN GEZİ'YE KATILMIŞTIM"

Şimdi ben ne halkın ne de bir partinin kobayı olmak istemiyorum. Fakat tesadüf eseri iyi niyetimizden o kalabalığın içinde durdum. İlk günkü kalabalık güzeldi. Kimse ne olduğunu bilmiyordu ki. Gezi Parkı'nı da o ağacı da bilmiyorum. İş başka bir yere gitti. Sanatçı tuttuğu takımı bile söylediği zaman eleştiri alan bir durumda şu an. Psikolojik olarak rahatsız ediyorlar. Baskı çok yüksek sosyal medyada. Ama karşılığı yok.

"ERDOĞAN SOLCU OLSA HEYKELİ DİKİLİRDİ"

Cumhurbaşkanı solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi. Eski soldan bahsediyorum. Her kavgada birkaç işadamı, sanatçı, milletvekili yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanı'na da aynı muameleyi yapıyorlar. Onu sevdiğin zaman yasaklıyorlar. Ben anlamadım bu işi kim diktatör?

"BU DÖNEKLİK DEĞİL FİKİR DEĞİŞİMİ"

Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı'nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Keyif alıyorsam benim hayatına karışmasına müsaade etmem. 44 yaşındayım. Aileyi temsil ediyorum. Onursuzluğu temsil etmiyorum. Türk evladıyım, öleceğim Türk olarak.  KAYNAK: Haber 7  

 


  http://www.radikal.com.tr/132504313250434

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kafa aynı kafa - dulas

  nasıl bir halet-i ruhuyeye giriyorlarsa hemen magdur edebiyatı dökülüyor agızlarından. bu memlektte azınlığın çoğunlua tahakküm kurduğunu söyliyecekler yakında eziyorlar diyecekler. Bu psikoloji umutsuzluktan başka ne diyim.

  - user386208

  Fazıl say ve m ali alaborayı çıkarsaydınız hem ötekileştirilen hem de sanatçı olurdu konuğunuz. Davetten davete koşan şafak sezer'den ötekileştirilen sanatçı mı olur?

  mümkün değilki - hsarikaya1962

  hayır aküyü çalıyorsun ne demeye kaputu açıyorsun ,,hayır kaputu açıyorsun neden aküyü çalıyorsun lafına benzedi ,,sosyalist , solcu olması mümkün olmayan bir insanın üzerinden varsayım..adam komedyen kardeşim:)

  başka söz yok.. - kaşınan adam

  Erdoğan kim solculuk kim.Solculuğun hangi vasıflarını taşıyor.Yaptıklarının solculukla alakası varmı? Vatandaşın devletden beklediği, eğitim ve sağlık hizmetlerini özelleştirmiş, kendi güvenliği hariç iç güvenlik hizmetlerinide hemen hemen özelleştirmiş.Vatandaş hastalanıp ilaç alırsa %18 KDV öderken cebi para dolu olan ziynet eşyasını KDV siz alıyor.Şimdi bu arkadaş Erdoğana solculuğu yakıştırıyor.TRT dizilerinde yada kamu spotlarında rol alırım diye dalkavukluk yapıyor.Başka söylecek söz yok..