Şahan Gökbakar: Biz ayrı dünyaların insanları mıyız?

Şahan Gökbakar: Biz ayrı dünyaların insanları mıyız?
Şahan Gökbakar: Biz ayrı dünyaların insanları mıyız?
Şahan Gökbakar kişisel sosyal medya hesabından Ankara katliamıyla ilgili bir not paylaştı. Gökbakar, "Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!" dedi.

RADİKAL- Şahan Gökbakar kişisel sosyal medya hesabından Ankara katliamıyla ilgili bir not paylaştı. Gökbakar, "Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!" dedi. 

Dünyanın ülkemizdeki bu acı karşısında sessiz kalışına da isyan eden Şahan, sosyal medyadan şöyle yazdı:

" TÜRKİYE 'DE OLUNCA NİYE YÜRÜMÜYOR BU DÜNYA"
"Türkiye'nin başkentinde, Ankara'nın orta yerinde iki tane bomba patlatıyorlar. Terör, 100'e yakın insanın ortalık yerde güpegündüz canını alıyor. Tarihin en büyük terör saldırısı yaşanıyor. Bu acıda bile birlik olamayacak mıyız? Hala itişmeye, kakışmaya, kavgaya devam mı edeceğiz içimizde? Hadi bizden bir cacık olmaz, peki... Hani Fransa'nın başkentinde terör bir mizah dergisindeki çizerleri katledince bütün dünya kol kola yürüdü de Türkiye'nin başkentinde terör 95 insanı vahşice katledince niye yürümüyor bu dünya?

"NİYE BİLİYOR MUSUNUZ, BENCE BİLİYORSUNUZ"
Fransa'da olunca karşısında bütün liderlerce kol kola yürünen terör, Türkiye'de olunca mı sadece telefonla kınanıyor? Bu ülke, bu dünyada değil mi? Bu ülkede de insan hayatının kıymeti aynı değil mi? Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!"

Şahan Gökbakar'ın bu cümleleri, tüm takipçilerinden de destek alırken yazdıkları instagram'da paylaşım rekorları kırdı...


  http://www.radikal.com.tr/144982114498211

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ben biliyorum. - canyanar

  Senin cevabın ne bilmiyorum ama benimki şu: Hani hükümet tarafından içinde yardım malzemesi var denilen MİT'in tırları vardı ya, hani içinden bombalar silahlar çıkmıştı, işte tüm dünyanın gözünün içine baka baka yasa dışı yollarla silah ticareti yaparken yakalanan ve onları yakalayan hukuk güçlerini görevden alan bir hükümetimiz var, bir de istifa edecek misiniz sorusuna pişkin pişkin gülen bir adalet bakanımız var, işte bu hükümet ve bakanları başımızda olduğu sürece dünyanın en sevilmeyen, en antipatik, en yalancı ve en gamsız ülkesi olmaya ve dünyadan dışlanmaya devam edeceğiz!