Şahan Gökbakar: Etlerim helal kesim

Şahan Gökbakar: Etlerim helal kesim
Şahan Gökbakar: Etlerim helal kesim
Recep İvedik filmleriyle seyirci rekorları kıran Şahan Gökbakar, hamburgerci oldu. Burgerman markasıyla yakınca ilk şubesini Levent'te açacak olan Gökbakar, Instagram hesabından da şeni işinin duyurusunu yaptı. Gökbakar, "Köfte ve patatesler dondurulmuş olmayacak. Etlerimiz de helal kesim sertifikalıdır" yazdı.

RADİKAL - Şahan Gökbakar, sinemadan sonra gıda sektörüne yöneldi. Burgerman markasıyla ilk şubesini 4. Levent’te açmak için gün sayan Gökbakar, yeni işinin duyurusunu da Instagram hesabından yapıyor.

‘Recep İvedik’ serisiyle gişede büyük başarı elde eden Gökbakar, yönetmen kardeşi Togan Gökbakar’la yüzde 70’ine sahip oldukları gıda şirketi Bulaşıkhane’yi kurmuştu. Gökbakar Bulaşıkhane bünyesinde ‘Burgerman’ adlı fast food zincirini de açıyor.

GÖKBAKAR: ‘ANNE KÖFTESİ YAPACAĞIZ’

İlk şubesi 4. Levent’te açılacak zincirin diğer ortakları ise Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ’in damadı Ahmet Baran Çetin ve Mesut Tatlışen.

 

Gökbakar, yeni markasıyla ilgili Instagram'da, "Köfte ve patatesler dondurulmuş olmayacak. Soranlar var. Etlerimiz de helal kesim sertifikalıdır" yazdı.