Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor

Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor
Şahan Gökbakar ile eşi Bodrum'da tatil yapıyor

Şahan Gökbakar, eşi Selin Gökbakar la birlikte yemek boyunca el ele oturdu.

23 Mayıs'ta Prag'da evlenen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı nikâh sonrası ilk kez Bodrum'da birlikte görüntülendi. Çift bir erkek bebek bekliyor. BU arada Şahan Gökbakar'ın Instagram'daki 'koala' paylaşımı dikkat çekti.

RADİKAL - Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, “Osman Pazarlama” adlı yeni filminin çekimlerine mola verdi, 6 aylık hamile eşi Selin Ortaçlı’yla birlikte tatile çıktı.

Hürriyet gazetesinden Cenker Tezel'in haberine göre yeni evli çift, Gökbakar’ın akrabalarıyla birlikte Bodrum’a gitti. Önceki akşam Gümüşlük’teki Melengeç Restoran’da yakınlarıyla birlikte yemek yiyen Gökbakar ve Ortaçlı, dün sabah da Yalıkavak’a demirli teknelerinde objektife yansıdı.

BEBEK GÖRÜNDÜ

İlişkileri boyunca görüntülenmemek için büyük çaba sarf eden, evlendikten sonra da birlikte ortalarda görünmeyen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı, gizliliğe nihayet son verdi. Artık objektiflerden kaçmayan çift, rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Hayli keyifli görünen Gökbakar teknesinin kıyıya bağlı halatlarının çözülmesini beklerken, Ortaçlı da yakınlarının bebeğiyle ilgilendi. Annelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu, iyice belirginleşen göbeğiyle dikkat çekti.

ROMANTİK BABA

Baba olmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, önceki akşam arkadaşlarıyla buluştu Masadaki çiçeklerden birini eşinin saçlarına takan ünlü komedyen, hatıra fotoğrafı çekilirken onunla el ele poz verdi. Çiftin bu fotoğrafı, Instagram’da paylaşıldı.

OĞULLARI OLACAK

6 aylık hamile olan Selin Ortaçlı, erkek bebek bekliyor. Şahan Gökbakar'ın Instagram’da “Hayatta en önemlisi, sizi seven bir kadın ” notuyla koala fotoğrafı paylaşması da dikkat çekti.