Şahan Gökbakar'ın zeytin dalına Cem Yılmaz'dan zeytinlik!

Şahan Gökbakar'ın zeytin dalına Cem Yılmaz'dan zeytinlik!
Şahan Gökbakar'ın zeytin dalına Cem Yılmaz'dan zeytinlik!
Araları açık olan Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz, "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmiyle söz konusu rekabette yeni bir sayfa açtı. Gökbakar'ın sosyal medya üzerinden uzattığı "zeytin dalı"na, Yılmaz "zeytinlik"le karşılık verdi.

RADİKAL- Şahan Gökbakar, yeni filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”in vizyona girdiği gün Cem Yılmaz’a Instagram üzerinden zeytin dalı uzattı. Gökbakar’ın “Başarılar dilerim, gişeniz bol olsun” mesajına yanıt, çok geçmeden yine aynı kanaldan geldi. Yılmaz, önce tek bir zeytin dalı fotoğrafı paylaşıp altına “Sosyal medyadan Şahan’ın uzattığı zeytin dalını aldım. Teşekkür ederim” diye yazdı.

Ardından zeytin ağaçlarıyla dolu bir arazinin fotoğrafının altına şu notu düştü: “Ben de tüm komedyen kardeşlerime zeytin ağaçları uzatıyorum. Herkes mutlu olsun, mutlu etsin!” İnternet ortamında kısa sürede yayılan atışmaya çok geçmeden farklı isimler katıldı. Behzat Uygur, “Madem ki barış havası var, ben de Süheyl’e barış çubuğu gönderiyorum” notuyla kuş tüyüyle süslü bir mızrak fotoğrafı paylaştı. Cem Yılmaz, bu tweet’i retweet yaparak kendi sayfasına taşıdı. (KELEBEK)

Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in ilk üç gün gişesini açıkladı

Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a zeytin dalı