'Sakallarımla daha seksi hissediyorum'

'Sakallarımla daha seksi hissediyorum'
'Sakallarımla daha seksi hissediyorum'
İngiltere'de yaşayan bir kadın, 28 yıl önce uzamaya başlayan sakallarıyla başedemeyince, çareyi onlarla beraber yaşamakta buldu. Mariam isimli 49 yaşındaki kadın, 'böyle daha seksi' hissettiğini söylüyor.

İngiltere'de yaşayan 49 yaşındaki Mariam isimli bir kadın, 1985 yılında yaptığı doğum sonrasında çıkmaya başlayan sakallarını kesmeyip, onlarla beraber yaşamaya 2008 yılında karar vermiş.

28 yıl önce uzamaya başlayan sakallarını, ilk başlarda çok garipsediğini ve koparmaya başladığını söyledi. Fakat kopardıkça daha fazla çıkmaya başlayan sakallar karşısında çaresiz kaldı. Sakallarını koparması karşısında, daha çok ve daha gür çıkmaya başlayan kılları yılda bir kesmeye başladı.

'Böyle daha seksi hissediyorum'

Mariam, ilk başlarda çevresinin bu durumu çok garipsediğini ve kötü tepkiler aldığını söylese de daha sonra kendi durumunda başka insanlar olduğunu da öğrenince, kendisi gibi olan insanların kendisinden ilham alması gerektiğini ve daha cesur olmaları gerektiğini söylüyor.

Önceki gün İngiltere'de katıldığı bir televizyon programında, kurduğu blogla bu konuda diğer kadınları bilgilendirdiğini duyuran Mariam, ilk zamanlar durumunu yadırgasa da, artık sakallarına alışan Sakallı Lady yeni bir ilişkiye hazır olduğunu hatta bu haliyle kendisini daha seksi hissettiğini ekledi.


    ETİKETLER:

    İngiltere

    ,

    Kadın