Sansürlü reklam güzelleri

Sansürlü reklam güzelleri
Sansürlü reklam güzelleri

Pamela Anderson, PETA için seksi bir havaalanı güvenlik görevlisi oldu.

Geçen hafta Beyonce'nin reklam filmi cüretkâr bulunup yayından kaldırıldı. Şarkıcı yalnız değil, işte diğerleri...

Beyonce ’nin yeni parfümü ‘Heat’ için çektiği cüretkar reklam, İngiltere ’de fazla müstehcen bulunduğu için gün içi yayından kaldırıldı, televizyonlarda yalnızca akşamları gösterilmesine izin veriliyor. Beyonce yalnız değil. İşte ünlü güzellerin yasaklı reklamlarından bazıları. 

Beyonce’ye gün ışığı yasağı
Beyoncé’nin derin dekolteli kırmızı elbisesiyle Heat (Sıcak) adlı yeni parfümüne çektiği şehvet dolu reklam, İngiltere’de yalnızca geceleri yayınlanabiliyor. 

Kylie’den provokatİf rodeo
Kylie Minogue ’un lüks iç giyim markası Agent Provocateur için 2001 yılında çektiği reklam, güzel şarkıcıyı siyah dantelli iç çamaşırı ve jartiyerle kadife bir boğanın üzerinde durmaya çalışırken (veya rodeo yaparken) gösteriyordu. Aslen sinemalarda gösterilmek için çekilen reklam televizyonlarda yasaklanırken ‘en iyi sinema reklamı’ ödülü aldı. 

Pamela kontrÖlden geçemedİ
Pamela Anderson’un hayvan hakları örgütü PETA için çektiği reklam ise sarışın yıldızı havaalanında seksi bir polis kostümü içinde yolcuları soyarak deri ve kürk kontrolünden geçirirken gösteriyordu. Reklam, New York havaalanlarının kontrolünden geçememişti. 

ParIs yine sabıkalı
Paris Hilton da televizyon reklamlarında sabıkalı ünlülerden. 2005’te Carl’s Jr. adlı hamburgerci için çektiği, ıslak siyah mayosu ve yüksek topuklu stilettoları ile köpürte köpürte araba yıkadıktan sonra, elinde tuttuğu koskoca hamburgeri ısırdığı reklamı görmeyen kalmamıştır herhalde.
Hilton’un son bombası ise bu yıl Brezilyalı Devassa birası için çektiği reklam oldu. Üzerinde dar siyah bir elbise ile buzluktan çıkarttığı bira tenekesini vücudunda gezdiren Hilton, Brezilya’da çok konuşuldu. Reklam, hükümet tarafından ‘kadınları aşağıladığı’ gerekçesiyle yayından kaldırıldı.