Saruhan Hünel, Karagül dizisinden çıkarılacak mı?

Saruhan Hünel, Karagül dizisinden çıkarılacak mı?
Saruhan Hünel, Karagül dizisinden çıkarılacak mı?
Karagül dizisinin yapımcısı Şükrü Avşar, sevgilisi Eda Sönmez'e şiddet uygulayan oyuncu Saruhan Hünel'i diziden  çıkarma ile kararı henüz vermedi.

RADİKAL- Sevgilisi Eda Sönmez’i dövdüğü için hakkında soruşturma başlatılan ‘Karagül’ün ‘Kenan’ı Hünel’in diziden kovulması için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

‘DİZİDEN KOVULSUN’
Change.com adlı sitede, “Sevgilisine şiddet uygulayan Saruhan Hünel, Karagül’den kovulsun” başlığıyla forum açıldı. Sosyal medyada Hünel’e tepki yağarken yapımcı Şükrü Avşar, “Konuyla ilgili alınmış bir karar yok. Oyuncu ve kanalla görüşüp karar alınacak” dedi. (Kaynak: Kelebek)

Ünlü oyuncu, gazeteci sevgilisini Pascal Nouma için darp etti


SARUHAN HÜNEL KİMDİR?


Saruhan Hünel 7 Ocak 1970 tarihinde İstanbul doğumludur. Anne tarafından Arap olan oyuncunun baba tarafından ise Selaniklidir. Hayata atılması İstanbul ilinde mankenlik yapmaya başlayarak olmuştur. Yine oyunculuğa adım attığı Şehirde İstanbul olmuştur.
Aslı Hünel kardeşidir babası ise Türkiye’de dans şampiyonu olmuş bir isimdir. Özellikle Aynalı Tahir dizisiyle beraber Türkiye tarafından tanınan bir isim haline gelmiştir. Aynalı Tahir dizisi tam 5 yıl sürmüş ve bu dizide kötü adam rolünü canlandırmıştır.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen oyuncu şuanda Karagül dizisinde Kenan karakterini canlandırmaktadır.