SB dövmeli kız ve tematik parti

SB dövmeli kız ve tematik parti
SB dövmeli kız ve tematik parti

D?Addario (altta), Paris?teki ?I Love Silvio? partisinin onur konuğu. Berlusconi skandallarında adı geçen son kadın Sabina Began?ın (üstte) ayak bileğindeki dövmenin kimi işaret ettiği konuşuluyor.

LONDRA - İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’yle birlikte olduğunu iddia edip ortaya çeşitli ses kayıtları çıkaran eskort kadın Patrizia D’Addario, Paris’teki Le Globo adlı gece kulübünde düzenlenecek ‘I Love Silvio’ (Silvio’yu Seviyorum) adlı partinin onur konuğu olacak. Kulübün menajeri Benjamin Patou, ziyaretçilerin cuma gecesi geç saatlerde Berlusconi maskeleri takacakları parti için, “Berlusconi-D’Addario ilişkisi bizi çok eğlendirdi. Patrizia’yla bağlantı kurup anlaştık. O da bu skandaldan sonra ilk kez halka karışacak” diyor.
Bu arada, ‘Berlusconi’nin kızları’na dün yepyeni bir isim daha eklendi. ‘Queen Bee’ (Kraliçe Arı) adıyla bilinen televizyon yıldızı, 35 yaşındaki Sabina Began, Berlusconi skandallarında adı geçen son kadın. Began’ın da 72 yaşındaki başbakanla özel konutundaki partiler için tanıştırıldığı söyleniyor. Oyuncunun ayak bileğindeyse bir kelebek dövmesi ve ‘Hayatımı değiştiren adam, SB’ yazısı yer alıyor. SB ile kastedilenin Silvio Berlusconi mi yoksa kendi adının ve soyadının baş harfleri mi olduğu şimdilik meçhul. (The Daily Mail, afp)