Scarlett severek ayrıldı

Scarlett severek ayrıldı
Scarlett severek ayrıldı

Scarlett Johansson, eşi Ryan Reynolds ın sürekli uzakta olmasından sıkıldı.

Bu yılın en seksi yıldızları seçilen Scarlett Johansson ve Ryan Reynolds evliliklerini bitiriyor. Çifte yakın kaynaklar, kararı Johansson'ın aldığını söylüyor.

Çiftin basın sözcüsü People dergisine yaptığı açıklamada “Boşanma kararını almadan önce çok düşündük. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız sürüyor. İlişkimize aşkla başladık, aşkla bitirdik” dedi. Çift bu zor zamanda basından özel hayatlarına saygı göstermesini beklediklerini de söyledi. Çiftin yakın dostları film çekimleri yüzünden eşinden sürekli ayrı kalmaktan sıkılan Scarlett Johansson ’ın boşanmayı uzun süredir planladığını ancak Reynolds’ın olaydan haberdar olmadığını söylüyor. 34 yaşındaki Kanadalı oyuncunun açıklamaları da bu iddiayı destekliyor. People dergisi tarafından bu yılın en seksi erkeği seçilen Reynolds, geçen ay ‘Evliliğin hayatında yaşadığı en mutlu dönem’ olduğunu söyledi: GQ dergisine verdiği röportajda oyuncu “Belki klişe bir cümle olacak ama Scarlett’la ruh eşi olduğumuza inanıyorum. Aynı şeylerden keyif alıyoruz. Mesela ikimiz de çizgi roman okumaktan çok hoşlanıyoruz” dedi. 

Evleri iki hafta önce ayırdılar
İki hafta önce kız arkadaşlarıyla birlikte Jamaica’da tatile giden, emlakçısına da New York’ta kendisine yeni bir ev bulması talimatı veren Johansson ise Glamour dergisine verdiği röportajda evlilik konusunda daha ‘ kötümser’ bir portre çizdi: “Evliliği nasıl yürüteceğim hakkında fazla fikrim yok. Elimden geleni yapıyorum. Her ne kadar her gün biri için eve gitmenin insana huzur verici bir yanı olsa da, modern çağın evliliklerinin böyle yürüdüğü pek söylenemez. En azından bizimki öyle değil” Çift, 2008’in eylül ayında Vancoover’da evlenmişti.


    ETİKETLER:

    Scarlett Johansson