Seda Güven kimdir?

Seda Güven kimdir?
Seda Güven kimdir?
Google'da en çok aranan yerli güzellerden olan Seda Güven kimdir? Şu anda Kurt Seyit ve Şura dizisinde oynayan Seda Güven kaç yaşında? Seda Güven Keremcem'den evlilik teklifi mi aldı? Seda Güven daha önce hangi dizilerde oynadı?

Seda Güven , Keremcem'den aldığı evlilik teklifiyle bir anda Google'da en çok arananlar listesine hızlı bir giriş yaptı. Peki kim bu Seda Güven? Aslında kendisini çok yakından tanıyoruz. Yaklaşık 12 yıldır televizyon dizilerinde evlerimize konuk olan güzel yıldız, yedi farklı dizide boy gösterdi.


Bandırma'da 28 Ağustos 1984'te dünyaya gelen Seda Güven, bir  Marmara Üniversitesi mezunu. Tekstil Tasarım okuyan güzel oyuncunun Başak Gürsoy'un telkinleriyle oyunculuğa merak saldığı biliniyor. Ekmek Teknesi dizisinde ilk kez izleyici karşısına çıkan Seda Güven'in bu dizide küçük bir rolü vardı. Güven bu deneyiminden üç sene sonra Ateşli Topraklar, Elveda Derken ve Hepimiz Birimiz İçin dizilerinde ekranlara geldi. 2010-2012 yılları arasında çok izlenen Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde Meltem Alagöz karakteriyle şöhretini kabartan Seda Güven, Merhaba Hayat dizisinde de Nil karakterini canlandırdı. Şu anda Kurt Seyit ve Şura dizisinde Valentina karakterine hayat veren Seda Güven'in geçmiş dizi deneyimleri şu şekilde;


Ekmek Teknesi (2002)
Ateşli Topraklar (2005)
Elveda Derken (2007)
Hepimiz Birimiz İçin (2008)
Fatmagül'ün Suçu Ne? (2010) - (2012) 
Merhaba Hayat (2012) 
Kurt Seyit ve Şura (2014)


  ETİKETLER:

  Google

  ,

  tasarım

  ,

  hayat

  ,

  ağustos

  ,

  dizi

  ,

  ekmek

  ,

  keremcem

  ,

  evlilik