Seki: "Bir lokma uyku uyuyamıyorum"

Seki: "Bir lokma uyku uyuyamıyorum"
Seki: "Bir lokma uyku uyuyamıyorum"
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Deniz Seki'nin 6 yıl 3 ay hapis cezasının onanması üzerine Seki'den açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde çıkan, 'Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı , şarkıcı Deniz Seki'ye 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan verilen 6 yıl 3 ay hapis cezasının onanmasını istedi. ' haberlerinden rahatsız olan ünlü şarkıcı Deniz Seki, rahatsızlığını yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu. İşte yaptığı o açıklama ;

'Son 3 gündür hakkımda çıkan haberlerden dolayı bir lokma uyku uyuyamıyorum. Söyleyecek çok sözüm var, devam eden sürece saygımdan susuyorum. Yüce Allah'ım şahidimdir ki bugüne kadar hiç kimseye en ufacık bir zarar vermişliğim olmadı olamaz da. Bir dönem sadece kendime zarar verecek boyutta bir yanlış yaptım. Acısını ve pişmanlığını hala yaşıyorum. Hayatımın hiç bir aşamasında insan sağlığına zararlı bir maddenin ticaretini yapmak gibi çirkin bir eylemde bulunmadım asla ve Allah'ım en yakın şahidimdir bu cümlelerime. Yüce yargıya ve Türk adaletine güveniyorum. Bu zorlu ve yıpratıcı sürecin sonucunu sabırla bekliyorum. Dualarınızı esirgemeyin.

Saygı ve sevgilerimle... '