Sekizlerin annesi Nadya, Jolie'yi rahatsız etti

Sekizlerin annesi Nadya, Jolie'yi rahatsız etti
Sekizlerin annesi Nadya, Jolie'yi rahatsız etti

Suleman?ın iltifat mektupları gönderdiğini anlatan Jolie, bu işin ?çok uzadığını? söylüyor.

LONDRA - ABD’de geçen ay sekiz çocuk dünyaya getirerek dünya gündemine oturan 33 yaşındaki Nadya Suleman, Angelina Jolie’ye benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu Jolie’yse bu durumdan rahatsız. Nadya Suleman’ın kendisine davranışlarıyla fiziksel özelliklerini beğendiğini ve çocuklarıyla olan ilişkisini çok takdir ettiğini açıklayan mektuplar gönderdiğini anlatan Jolie, bu işin ‘çok uzadığını’ söylüyor.
Suleman’ın kendisine benzemek için estetik ameliyat olmasını yanlış bulduğunu söyleyen aktris, kadının tavırlarından ve ünlü olmak için bencillik yaparak çocukları kullanmasından rahatsızlığını vurguluyor. Suleman’ın çevresi de genç kadının Jolie’ye benzeme takıntısı olduğunu söylüyor. Gazetelerin bu benzerliği ilk günlerden beri dile getirdiği olayda, iki kadının fiziksel benzerliklerinin ve çok çocuk sahibi olma isteklerinin de ortak olduğu, Suleman’ın Jolie’ye benzemeye çalışma gibi bir takıntısı olduğu yazılıyor.
Daha önce altı çocuğu olan Suleman, yeni doğan sekizlerle 14 çocuk annesi oldu. Çocuklarına bakmak için sponsor arayışındaki Suleman’ın evinin içler acısı durumu da yayımlanan fotoğraflarla belgelendi. Şimdi de genç kadının Jolie’ye benzeme sevdasının ona pahalıya patlayacağı yorumları yapılıyor. (The Daily Mail)