Sekste akademik eğitim fırsatı!

Sekste akademik eğitim fırsatı!
Sekste akademik eğitim fırsatı!

Akademide ?şaplak metre? adlı, mankenin poposuna hangi şiddette vurulduğunda hoşlandığını gösteren bir sistem bile var.

BERLİN - Almanya’nın başkenti Berlin’de ‘Sonunda... Her şeye dokunabileceğimiz bir sergi’ sloganıyla yeni  ve ilginç bir sergi açıldı. ‘Amora Seks Akademisi’ tarafından açılan sergide diğer sergilerin aksine, her şeye dokunabiliyorsunuz. Aslında serginin amacı da bu: Ziyaretçilere dokunma yoluyla cinsellik eğitimi vermek.
Sadece yetişkinlerin girmesine izin verilen akademide çeşitli görsel araç gereç ve videolardan yararlanılıyor. İnteraktif sergide ziyaretçiler kendi cinsel tekniklerini tahrik edici çıplak modeller üzerinde geliştirebiliyorlar. Bilgi verme amaçlı açılan akademide ziyaretçilere 50’den fazla alanda striptizden mükemmel orgazma kadar ipuçları sunuyor. Farklı pozisyondaki çıplak, plastik modeller ‘doğru yere’ dokunulduğunda ışıklanıp “İşte, bu!” diye bağırabiliyor.
Amora’nın müdürü Dr. Sarah Brewer, ilki Londra’da açılan sergi için, insanların aşk ve cinsellik konularında bilgilendirilmeye ihtiyaç duyduğunun altını çizerek,”Partnerlerimizle birlikte oluyoruz ama utanç duyuyoruz. Amora bu utangaçlığı eğlenceye dönüştürmek için kuruldu” demişti. 

‘Kadınlar daha cesur’
Serginin Berlin’de açılmasına öncülük eden Beate Uhse adlı erotik mağaza zincirinin müdürü Uta Barkow da, “Birçok çift buraya bir şeyler öğrenmek için geldi ve şimdiden gayet olumlu tepkiler aldık” diyor ve sergiye sadece erkeklerin değil, kadınların da yoğun ilgi gösterdiğini, hatta bazen kadınların erkeklerden daha cesur bir şekilde modellere dokunduklarını belirtiyor.
Fransız Johan Rizki tarafından bu yılın başlarında Londra’da açılan Amora Seks Akademisi, Berlin’den sonra yakın zamanda Barcelona’ya gidecek. (Reuters)