Selma Ann Desmond'un kardeşi: Ayşe Özyılmazel ektiğini biçiyor

Selma Ann Desmond'un kardeşi: Ayşe Özyılmazel ektiğini biçiyor
Selma Ann Desmond'un kardeşi: Ayşe Özyılmazel ektiğini biçiyor
Ali Taran'ın Ayşe Özyılmazel'le evlenmek için boşandığı ve çok geçmeden kanserden ölen eski eşi Selma Ann Desmond'ın kardeşi Neriman Erman ağır konuştu.

RADİKAL- Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel’le evlenmek için boşandığı ve çok geçmeden kanserden ölen eski eşi Selma Ann Desmond’ın kardeşi Neriman Erman ağır konuştu.

ALLAH YANINA BIRAKMAZ
Ayşe Hanım, Ali Bey’le 10 ay yaşayıp 4 yıl depresyona girmiş. O sadece ektiğini biçti. En başta bir paket aldı; hasta bir kadın ve hasta bir koca. Eee tabii ki bunun sonunda mutsuz olacaktı. Konuşmasının sonunda da “Hayatın akışına bırakıyorum, ilahi adalet demiyorum” demiş. Elbette ilahi adaletten bahsedemez, çünkü Allah yanına bırakmaz.

ALİ BEY DE BEDEL ÖDÜYOR
Ablam Selma, o dönem Ayşe’ye çok içerlemişti. Çünkü Ayşe onun hasta olduğunu biliyordu. Şimdi “Ben genç bir kadınım, safım” demesin. Ali Bey’i de savunmuyorum. O da bir hata yaptı. Bedelini ödemiyor mu sanıyorsunuz? O da ödüyor ama çıkıp konuşmuyor.

Neriman Erman, Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programına konuştu, “Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz” dedi.

ALİ TARAN VE AYŞE ÖZYILMAZEL ARASINDA NELER YAŞANMIŞTI
Ali Taran, kanser tedavisi gören eşi Selma Ann Desmond’a boşanmıştı. Boşanma kararı uzun zaman konuşulmuş tepkilere neden olmuştu. Bu boşanmadan 17 gün sonra, 1 Temmuz 2011 tarihinde Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel, Bodrum’da Semiramis Pekkan’ın evinde görkemli bir şekilde hayatlarını birleştirmişti.

DESMOND EVLİLİKTEN 4 AY SONRA HAYATA VEDA ETTİ
Zaten kanser tedavisi gören eski eş Selma Ann Desmond bu evlilikten 4 ay sonra hayata veda etti. Ali Taran eski eşi Selma Ann Desmond’un cenazesinde "Bana kızmakta sonuna kadar haklılar" demişti.

ESKİ EŞİN ÖLÜMÜ EVLİLİĞİ BİTİRDİ
Selma Ann Desmond’un ölümü Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel cephesinde olumsuz etkiler bırakmış ve medyada tartışmalara neden olmuştu. Evliliklerinin 10. Ayında Ayşe Özyılmazel, İstanbul Bakırköy Aile Mahkemesi’ne başvurarak, Ali Taran’a boşanma davası açmış daha sonra bu evlilik olaylı başladığı gibi yine olaylı bir şekilde tamamen bitmişti. (Kaynak: Kelebek)