Senem Kuyucuoğlu: Bana uyuşturucuyu ilk Tolga Karel verdi

Senem Kuyucuoğlu: Bana uyuşturucuyu ilk Tolga Karel verdi
Senem Kuyucuoğlu: Bana uyuşturucuyu ilk Tolga Karel verdi
Kokain partisinde çekilen fotoğrafları internette yayılan Senem Kuyucuoğlu: Bana uyuşturucuyu ilk Tolga Karel verdi. Ama onu suçlayamam, içmeyi ben kabul ettim.

Türkiye eski güzeli ve manken Senem Kuyucuoğlu, “Beni uyuşturucuya Tolga Karel alıştırdı, ama onu suçlayamam” dedi.

Dün akşam Beyaz TV haber bültenine çıkan Kuyucuoğlu şunları söyledi:

Uzun süre uyuşturucu kullandım. Uyuşturucu kullanmak, en sevdiğin yemeği önüne koymaları gibi bir şey. Bana bunu ilk veren Tolga Karel’dir. Çok sarhoştum. O da bana ‘Senem içer misin bak kendine geleceksin’ dedi. Ama bunun için Tolga’yı asla suçlayamam. Bu benim özel, kendi seçimim. İçmeyi ben kabul ettim. Bu sırada Defne Joy Foster öldü. Bu beni çok sarstı. Köprüden atlayıp intihar edecektim. Overdose (aşırı doz) uyuşturucuyla öldürebilirdim, arkadaşlarım engelledi. İstanbul ’a geleli 3 gün oldu, evden çıkamıyorum.

“SENEM’İ BİTİRDİLER, ÇOCUĞUMU KURTARIN”

Senem Kuyucuoğlu’nun Afrika Cape Town tatilinde kokain partisinde çekilen fotoğrafları sosyal medyaya düşünce, annesi Nergis Kuyucuoğlu ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanarak yardım istedi: “Kızımı 9 aydır görmedim. O fotoğrafları FBI’ın da aradığı Mert Ortaç isimli hacker yayıyor. Senem’in bilgisayarını alan bu insan, ‘Kardeşim’ dediği kızıma ‘Seni mezara gömeceğim’ diye mesaj atmış. Çocuğumu kurtarın! İki yılda kızım bitti, bitirdiler...” (Gazeteport)