'Serçe Sarayı'nda hırsız var!

'Serçe Sarayı'nda hırsız var!
'Serçe Sarayı'nda hırsız var!
Başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un paylaştığı TV dizisi 'Serçe Sarayı'nın setinde kamera çalındı, çekimler durdu.

RADİKAL - Başrollerini Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un paylaştığı TV dizisi 'Serçe Sarayı'nın setinde hırsızlık olayı yaşandı. Star TV'nin yeni dizisinin Kuleli'deki çekimlerine hazırlanan ekip, aralarında bir kameranın da bulunduğu ekipmanların çalındığını fark edince şoke oldu.

Songül Öden '1 Mayıs'ı sözleşmeye koydurdu 

Yaklaşık 200 bin lira değerindeki Alexa marka kamera çalınınca çekimler durdu. Kameranın yanı sıra altı adet case çantasının da çalındığı öğrenildi. Görgü tanıkları, kamerayı çalanların Ford marka bir minibüsle kaçtığını söyledi. Birkaç gün önce ise benzer yöntemlerle başka bir setten ses ve ışık sistemleri çalındığı öğrenildi. 'Serçe Sarayı' ekibinin hırsızlık olayı yüzünden morali bozuldu. 

Serçe cüssesinde kartal gibi bir kadın: Songül Öden!


  ETİKETLER:

  1 Mayıs

  ,

  Star

  ,

  Kadın

  ,

  Ford

  ,

  lira

  ,

  songül öden

  ,

  star tv

  http://www.radikal.com.tr/131342813134282

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BOYKOT - Equalizer001

  RADIKAL: ?TV dizisi 'Serçe Sarayı'nın setinde kamera çalındı, çekimler durdu.?Hirsiz satamiyacagi koca kamerayi niye calsin? Bu olay kurnazca hazirlanmis reklamdan baska bir sey degildir. Cumhuriyet savcisinin, halki yaniltmaktan ve yalan reklam yapmaktan sorusturma acip acamiyacagini bilmiyorum ama diziyi boykot ederek cezasini bizler kesebiliriz.

  TEZLER! - Ali Karatay

  1- Hırsızlık gerçekten kötü bir şeydir. Çalmamak gerekir. Ahlâken de doğru değildir. Hırsız olmak nahoş bir durumdur. Kimse hırsızları sevmez. 2- Kötü bir şeydir hırsızlık, yapmamak gerekir, ahlâki de değildir, hoş bir şey değil hırsızlık. 3-İyi bir şey değildir hırsızlık, çalmamakta fayda vardır, ahlâken doğruluğu tartışılır, hoş değildir en azından, 4- Bir kötülüktür hırsızlık........