Serdar Bilgili Nazlı Çelik'le dünyaevine girecek!

Serdar Bilgili Nazlı Çelik'le dünyaevine girecek!
Serdar Bilgili Nazlı Çelik'le dünyaevine girecek!
İşadamı Serdar Bilgili, bir daha evlenmeme sözünü haber spikeri sevgilisi Nazlı Çelik için bozdu. İki aydır birlikte olan sevgililer, yakında evlenmeye hazırlanıyor.

Günaydın’dan Bülent Cankurt, Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili’nin evlilik kararı aldığını ancak tarihin netleşmediğini iddia etti. İşte Cankurt’un köşesine taşıdığı o yazı:

Kasım ortasından bu yana flört eden ve mutlulukları dillerden düşmeyen çiftle ilgili bir bomba haber de benden geliyor! Çiçeği burnunda aşıklar, evlilik kararı almış. Evet, yanlış okumadınız; Bilgili ile Çelik, henüz tarihini zikretmese de, yakın çevrelerine evlenmeye karar verdiklerini açıklamış.

OĞLUNUN ANNESİYLE EVLENMEMİŞTİ 

Bu arada Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'i çok sevmiş anlaşılan! Çünkü daha önce başından iki evlilik geçen Serdar Bey'in evlilik fobisi olduğu konuşuluyordu. Hatta kendisini 50 yaşında ikinci kez baba yapan Fransız model sevgilisi Amelie Latournald bile Serdar Bey'i nikah masasına oturtmayı başaramamıştı. İki yıl önce New York 'ta doğum yapan sevgilisi ve oğlu Ali ile Bebek'te aynı evde yaşasa da, Latournald'a nikah kıymaya yanaşmayan Bilgili, Ekim ayında sevgilisini hayatından tamamen çıkarmıştı.

Ama atalarımız 'El elden üstündür' diye boşuna dememiş! Baksanıza, arayı çok açmadan flört etmeye başladığı Nazlı Hanım, iki ayda Bilgili'yi ikna etmeyi başardı. 52 yaşında üçüncü kez damat olmaya hazırlanan Serdar Bey ile ikinci kez gelin olacak Nazlı Çelik, umarım bir ömür mutlu olur...


  ETİKETLER:

  New York

  ,

  Flört

  ,

  haber

  ,

  İddia

  ,

  bomba

  ,

  evlilik