Sertaç Boztepe son yolculuğuna uğurlandı

Sertaç Boztepe son yolculuğuna uğurlandı
Sertaç Boztepe son yolculuğuna uğurlandı
Kansere yenik düşen Sertaç Boztepe'nin cenazesine sanat camiasından çok sayıda isim katıldı.

Mide kanserinden hayatını kaybeden manken Sertaç Boztepe için Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına 42 yaşında vefat eden Boztepe'nin ailesi ve arkadaşları katıldı.

AİLE GAZETECİLERİ İSTEMEDİ
Babası Sedat ve annesi Nur Boztepe ile kız kardeşi Başak Boztepe ve eşi Duygu Boztepe taziyeleri kabul etti. Ailenin isteği üzerine basın mensupları cami avlusundan ayrıldı.Cenazeye MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan, Eski Milli Futbolcu Tugay Kerimoğlu, Manken Atilla Saral, Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Hakkı, Kıvanç Kasabalı gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

BEBEĞİ BABASINI TANIMADAN BÜYÜYECEK
Üzgün oldukları gözlenen İmirzalıoğlu ve Tatlıtuğ, "Konuşacak bir şey yok" derken MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ise yakın arkadaşı olarak belirttiği Sertaç Boztepe için "Motor tutkusunu ondan öğrendim. Ölümü her şeyin ne kadar anlamsız olduğunu gösteriyor. Bebeği vardı. Babasını tanımadan büyüyecek "diye konuştu. Sertaç Boztepe'nin cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.