Şevval Sam'ın barına davetlisiniz

Şevval Sam'ın barına davetlisiniz
Şevval Sam'ın barına davetlisiniz
Kanal D'nin bu akşam başlayacak yeni dizisi 'Kara Kutu'da müzisyen ve oyuncu Şevval Sam bar işletmecisi bir kadın olarak ekranda olacak.

Pana Film ’in yapımcılığındaki dizinin senaryosunu, adını ‘Behzat Ç.’ dizisiyle tanıdığımız senarist Ercan Mehmet Erdem kaleme alıyor. Serdar Akar’ın yönettiği dizinin başrollerinde Orhan Kılıç, Sümeyra Koç, Deniz Uğur, Hazım Körmükçü, Ali Kaptanlar, Sema Atalay, Remzi Evren ve Kerem Alışık rol alıyor.

Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni fenomen dizi olmaya aday ‘Kara Kutu’da Şevval Sam, Orhan Kılıç’ın sahneye çıktığı barın sahibesi olarak rol alacak. Zaman zaman sahneye çıkarak şarkı da söyleyen Sam, “Dizi sayesinde bayağı bir tecrübem oldu. Kim bilir belki bir gün kendi barımı açabilirim. Çok heyecan verici bir deneyim oldu benim için” dedi...
Hafızasını kaybeden eski bir istihbaratçının yaşam öyküsünün anlatıldığı, aksiyon ve macera dolu dizi aynı zamanda bir aşk hikâyesine de yer veriyor. ‘Kara Kutu’ salı akşamı 20.00’da Kanal D’de başlıyor.