'Sex and the City' kadınlarıyla 80'lere dönüş

'Sex and the City' kadınlarıyla 80'lere dönüş
'Sex and the City' kadınlarıyla 80'lere dönüş

İkinci filmde kahramanları geçmişteki halleriyle göreceğiz. Samantha yılan derisi pantolonu, Carrie ?Like a Virgin? imajıyla boy gösterecek.

LONDRA - Popüler televizyon dizisi ‘Sex and The City’nin kahramanları dizinin yayında, sinema filminin gündemde olduğu dönemler boyunca sadece rolleri ve özel hayatlarıyla değil, giydikleriyle de çok konuşuldu. Ama bu sefer durum farklı... Zira dört ‘Sew and the City’ kadını da modası çoktan geçmiş kıyafetler içinde...
Permalı saçları, kabarık eteği ve dantelli taytıyla Madonna’nın ‘Like a Virgin’ klibindeki haline bürünen ‘Carrie’ rolündeki Sarah Jessica Parker ve rol arkadaşlarının son halleri sinema filmi ‘Sex and The City 2’nin setinden. Serinin ikinci filminde 80’li yıllara dönüş sahneleri yer alıyor. Bu sahnelerde ünlü yıldızları o yıllarda moda olan giyim ve davranışlar içinde izleyeceğiz. Miranda’yı canlandıran Cynthia Nixon etek ceket takımı, soket çorapları, koşu ayakkabıları ve kısa saç kesimiyle 80’lerden fırlamış bir işkadını görüntüsünde.
Sex and the City’nin en renkli karakteri, Kim Cattrall’ın canlandırdığı Samantha ise kabarık saçları, yılan derisi pantolonu, file çorapları ve kırmızı rugan çizmeleriyle 80’lerde de bilinen çılgın tavırlarını sürdürüyor. Filmin Charlotte’ı Kristen Davis ise spor-şık golf kıyafetleriyle 80’lerde de her zamanki muhafazakar görünümünü koruyor. (The Daily Mail)