Shannen Doherty kansere yakalandığını doğruladı

Shannen Doherty kansere yakalandığını doğruladı
Shannen Doherty kansere yakalandığını doğruladı
Shannen Doherty kansere yakalandığını doğruladı Ünlü oyuncu hayranlarını üzen açıklamayla bir süredir hakkında ileri sürülen iddiaları doğruladı.

Rol aldığı Charmed ve Beverly Hills, 90210 gibi dizilerle tanınan 44 yaşındaki Shannen Doherty, People dergisine yaptığı açıklamada meme kanserine yakalandığını söyledi.

Doherty "Evet, kanserim ve tedavi görüyorum" diye konuştu. Doherty, "Sağlıklı yemeye, egzersiz yapmaya ve pozitif düşünmeye devam ediyorum" dedi. Güzel oyuncu "Aileme, arkadaşlarıma ve doktorlarıma destekleri için teşekkür ediyorum. Elbette yanımda oldukları için hayranlarıma da müteşekkerim" diye konuştu.

BİR YANDAN DA YASAL SÜREÇLE DE BOĞUŞUYOR
Bu arada Shannen Doherty, eski menajerlik şirketine de dava açtı. Bunun nedeni de şirketin sağlık sigortasını zamanında ödememiş olması. Geçen yıl düzenli ödeme yapılmadığı için sigortası iptal olan Doherty, bu bir yıl içinde bağlık hizmetlerinden yararlanamadığını bu yüzden de kontrollerini düzenli olarak yaptıramadığını ileri sürerek eski sigorta şirketi aleyhine dava açtı. (Hürriyet)


    ETİKETLER:

    Hürriyet

    ,

    sigorta