Sharon Stone dalga konusu oldu

Sharon Stone dalga konusu oldu
Sharon Stone dalga konusu oldu
The New York Post'a göre Antalya'daki Mardan Palace'ın açılışında boy göstermek için 1 milyon dolar alan Sharon Stone, Azerbaycan'ı bilmiyor

 

NEW YORK - ABD'de yayınlanan The New York Post Gazetesi, Azeri kökenli Rus işadamı Telman İsmailov'un sahibi olduğu Antalya'daki Mardan Palace'ın açılışında boy göstermek için 1 milyon dolar alan Hollywood yıldızı Sharon Stone'un, Azerbaycan diye bir ülkenin var olduğundan bile haberi olmadığını yazdı. Gazetenin haberine göre, Stone'un bu cahilliği, otelin açılışı sırasında yaptığı konuşmada gaf üstüne gaf yapmasına neden oldu.
Stone'un, Azeri kökenli İsmailov'dan söz ederken önündeki monitörden geçen Azerbaycan kelimesinin ne olduğunu anlamadığını ve sözcüğü telaffuz etmeyi beceremediğini kaydeden gazete, yıldızın duraklayıp “Azerbaijan? Bu da ne? Chaka Khan! Chaka Khan!" dediğini belirtti.
The New York Post, Stone'un Azerbaycan diye bir ülkenin varlığından bile haberine olmadığını belirterek, onun yerine Amerikalı ünlü soul müzik sanatçısı Chaka Khan'ın ismini hatırlayabildiğini yazdı.
Gazeteye göre, Sharon Stone, geçen yıl da Çin'de meydana gelen ve binlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan büyük depremin “kötü karma"nın bir sonucu olduğunu söyleyerek gaf yapmıştı.  (CNNTürk)